اقدام زیبای خانم مدیر در مدرسه + تصاویر

اقدام زیبای خانم مدیر در مدرسه + تصاویر

اقدام زیبا و تحسین برانگیز خانم مدیر در مدرسه

خانم مدیری فداکار با اقدام زیبا و پسندیده اش و نجات دانش آموز درس بزرگی به شاگردان خود داد.

 

کار های بی نظیر و فوق العاده از مدیران زیاد شنیده ایم اما فداکاری و گذشت این بانو درس بزرگی به تمامی ما خواهد داد. فداکاری که بیان می دارد این مدیر نه تنها به انجام وظایف مربوطه خود در مدرسه به نحو احسن پرداخته بلکه به کارهایی دست زده که عملا به تمامی ما نشان می دهد فداکاری اش بی نظیر است.

 

خانم مدیر الیگودرزی این بار به همه درس فداکاری داد . این بانوی ورزشکار و شوهرش که هر دو صخره نوردند جان خود را به خطر انداختند تا از جان دانش اموزان مدرسه محافظت کنند.

 

این مدیر مدرسه برای صرفه جویی در هزینه ها و کمک به حفظ امنیت کودکان و دانش اموزان خود اقدام به رول پلاک کردن سنگ های ساختمان مرتفع مدرسه کرد .

 

حس مسئوليت شناسي مديرمدرسه روستاي شاپورآباد اليگودرز باعث شد تا وي براي جلوگيري از بروز حادثه براي دانش آموزان خود از تبحري که در رشته صخره نوردي دارد ،استفاده کرده و ايثار و از خودگذشتگي را عملاً به شاگردانش ياد دهد.

 

گيتي فيلي هدف خود را از انجام اين کار اين چنين تشريح مي کند : پس از مدتي که مدير اين مدرسه شدم شاهد افتادن سنگ هاي نماي ساختمان مدرسه بودم و هر لحظه احتمال مي دادم اين سنگ ها با دانش آموزان برخورد نموده و حادثه اي تلخ را رقم زند ، لذا مکاتباتي براي رسيدگي به اين مشکل انجام دادم و در نهايت تصميم گرفتم که شخصاً دست بکار شوم.

اقدام زیبای خانم مدیر در مدرسه + تصاویر

اقدام زیبای خانم مدیر

 

فيلي ادامه داد : موضوع را با همسرم مطرح کردم و اوبراي محکم کردن سنگ هاي نما پيشنهاد داد که سنگ ها را رول پلاک کنيم.

 

اين مدير وظيفه شناس و ايثار گر به تنگناهاي مالي مدرسه اشاره کرد و افزود : با توجه به تبحري که خودو همسرم در رشته صخره نوردي داشتيم ؛ تصميم گرفتيم به جاي استفاده از داربست فلزي با صخره نوردي اين کار را انجام دهيم و در عرض چند روز اين ايده هم عملي شد و ما بخش قابل توجهي از نماي مدرسه را مستحکم کرديم.

 

فيلي تاکيد کرد : با اين اقدام درهزينه هاي مدرسه صرفه جويي کرديم و حاضريم در ديگر مدارس هم همراه آموزش و پروش باشيم

اقدام زیبای خانم مدیر در مدرسه + تصاویر

کار تحسین برانگیز خانم مدیر

 

مدير مدرسه حجاب در پايان سخنان خود تصريح کرد : عشق و علاقه به دانش آموزان باعث شد تا تمام خطرات را بپذيرم و باز هم براي وطن حاضرم از جانم مايه بگذارم.گفتني است که خانم فيلي26 سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارد و در حال حاضر نيز ترم پاياني کارشناسي ارشد مشاوره را مي گذراند.

 

جدیدترین مطالب سایت