انتقام خون شهید حججی چگونه از داعش گرفته میشود ؟

انتقام خون شهید حججی چگونه از داعش گرفته میشود ؟

انتقام ایران از داعش برای خون شهید محسن حججی 

شهید مظلوم حججی یکی از بزرگان سر بریده مدافعان حرم بود که به طرز عجیبی سر بریده شد و شربت شهادت را نوشید . 

 

 اینروزها و پس از بازگشت پیکر شهید حججی به میهمن اسلامی‌مان، مجددا از انتقام سخت از گروه تروریستی داعش صحبت‌ می شود.

 

وعده‌هاي ۲ سرلشکر

در همین راستا سرلشکر حاج «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه در روز 30 شهریور ودر مراسم اربعین شهادت مدافع حرم شهید مرتضی حسین پور، اظهار کرد: «من در پیامی که برای شهادت شهید حججی دادم، گفتم ما انتقام خواهیم گرفت؛ ما باید به وعده خود ما صادق باشیم؛ انتقام ما این هست که کمتر از 3 ماه دیگر، اعلام پایان حکومت گروه تروریستی داعش در این کره خاکی خواهد بود. سعی می کنیم این 3 ماه رابه 2 ماه تبدیل کنیم و عمر این شجره خبیثه و این غده سرطانی خطرناک ساخته شده به دست ایالات امریکا و اسرائیل را به اتمام برسانیم و جشن آن را در ایران و در میان همه ی منطقه اعلام کنیم.»

 

6 روز بعد «5 مهر ماه» سرلشکر «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه در مراسم افتتاح 320 مسکن محرومان با مشارکت سپاه وکمیته امداد که در اهواز برگزار شد، گفت: «تا دو ماه آینده همانطور که برادرمان سردار سلیمانی قول داده‌اند گروه تروریستی داعش ریشه کن می شود.»

 

انتقام میرجاوه

23 مرداد امسال و تنها 5 روز پس از اعلام خبر شهادت شهید حججی، سردار «محمد پاکپور» فرمانده نیروی زمینی سپاه در ملاقات با خانواده‌هاي 4 شهید مدافع حرم در سخنانی گفت: « ما هر جا گفتیم انتقام می گیریم انتقام گرفتیم و هدف ما این هست که انتقام خون شهید حججی را نیز بگیریم و قطعا خواهیم گرفت و پاسخ ما کوبنده خواهد بود. چند وقت گذشته به «جلیل قنبرزهی» «سرکرده گروهک تروریستی انصار الفرقان» را شوراندند که به داخل خاک ایران بیاید و عملیات تروریستی انجام دهد. او به هم ارتفاعات قصرقند آمد و توسط نیروهای روزه‌دار ما در تاریخ 29 خرداد به هلاکت رسید؛ هنوز که هنوز هست سرویس جاسوسی عربستان نتوانسته برای جایگزینی جلیل قنبرزهی به نتیجه برسد؛ وقتی برادران ما را در میرجاوه شهید کردند گفتیم انتقام میگیریم ، انتقام بالاتر از انهدام گروه قنبرزهی؟ »

انتقام خون شهید حججی چگونه از داعش گرفته میشود ؟

انتقام حمله به حرم مطهر امام «ره» و مجلس

در تاریخ 28 خرداد و تنها 260 ساعت پس از حمله بزدلانه تروریستی عوامل گروهک گروه تروریستی داعش به حرم مطهر امام خمینی «ره» و مجلس شورای اسلامی، نیروی هوافضای سپاه در قالب عملیات «لیله القدر» با شلیک موفقیت آمیز 6 موشک «ذوالفقار» و «قیام» از استان‌هاي کرمانشاه و کردستان به مقر فرماندهی تروریست‌هاي گروه تروریستی داعش در دیرالزور، خسارات و تلفات گسترده‌اي رابه این گروهک وارد کرد. موشک‌هایي که از فراز آسمان عراق عبور کردند. به نقل از روابط عمومی سپاه، در جریان این عملیات پیروز، بیش از ۱۷۰ تروریست تکفیری از جمله چند تن از فرماندهان و عناصر خوب آنان به هلاکت رسیده و افزون بر مجروحیت تعدادی دیگر از تروریست‌ها، تلفات سنگینی بر ادوات، تجهیزات و سامانه هاي آنان وارد شد.

 

نابودی گروه تروریستی داعش

با دقت به حالات رو به زوال گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق و پیشروی‎‎‌هاي گسترده جبهه مقاومت در مناطق تحت اشغال و همینطور با در نظر گرفتن سخنان فرماندهی کل سپاه و فرماندهی نیروی قدس سپاه در خصوص نابودی گروه تروریستی داعش تا 2 ماه دیگر، باید منتظر برگ‌ ریزان کامل و سراسری گروهک گروه تروریستی داعش تا گذشته از پایان فصل پاییز باشیم.

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت
کلیپ دیدنی دختر بچه نابغه در سرعت محاسبات اعداد بالا
کلیپ دیدنی دختر بچه نابغه در سرعت محاسبات اعداد بالا