خرید و فروش در اینترنت

اهدای کبد منجر به ازدواج این زن و مرد شد (+عکس)

اهدای کبد منجر به ازدواج این زن و مرد شد (+عکس)

اهدای کبد منجر به ازدواج جالب این مرد با همسرش شد

 

با اهدایی کبد خود به خانمی که اصلا از او و خانواده اش اطلاعی نداشت باعث شد بعد از مدتی به هم علاقه مند شوند و ازدواج کند با مادر سایت تالاب باشید با بهترین ها یک اقای که اهل فرانکفورت آمریکا است تصمیم به اهدای نیمی از کبدش گرفت .

 

ماجرا از آنجا شروع میشود که ایشان این فرد را ندیده بودند فقط قصدشان نجات زندگی یک انسان بیمار و در حال مرگ بود و بی خبر از همه که این فرد در آینده همسر و شریک زندگیش خواهد شد در ادامه این مقاله ی خیلی زیبا را  حتما بخوانید.

 

در ماه مارس 2014، کاملا به صورت غیرمنتظره، برای خانم 27 ساله ای به نام هیتر کروگر، سرطان مرحله 4 کبد را تشخیص دادند و او متوجه شد که تنها چند ماه زنده خواهد ماند. پزشکان اطلاع دادند تنها شانس نجات او پیوند کبد است، ولی با وجود زمان اندک، انتظار برای لیست پیوندهای دولتی، گزینه مناسبی نبود، بنابراین آنها به جستجوی اهدا کننده کبد پرداختند.

 

هیتر با به خاطر آوردن این ماجرا گفت:”آنها فورا به من اطلاع دادند نیاز به پیوند دارم و زمان زیادی برای پیدا کردن یک اهدا کننده نبود و در همان زمان به راستی احساس می کردم بدنم کاملا رو به نابودی است.”

اهدای کبد منجر به ازدواج این زن و مرد شد (+عکس)

مردی که به فرد کاملا غریبه ای کبد اهدا کرد و در نهایت شریک زندگی وی شد

 

ناجی او کاملا غریبه از آب درآمد. یک افسر اجرای قانون به نام کریس دمپسی در زمان استراحت ناهار بود که ماجرا را از زبان پسرخاله ی کروگر به نام جک دیویر شنید که در مورد مشکلات سلامتی وی و اینکه چقدر نیازمند یک اهدا کننده هستند، صحبت می کرد.

 

آقای دمپسی به هیچ وجه بیمار را نمی شناخت ولی فورا قصد کرد به بیمار نیازمند کمک کند. او گفت:”من چهار سال از عمرم را در نیروی دریایی گذراندم و یادگرفتم هرگز از چیزی فرار نکنم. بنابراین فقط به خودم گفتم، اگر می توانی کمک کنی، کمک کن!”

 

بنابراین کریس به جک دیویر نزدیک شد و گفت مایل به اهدا عضو است و می خواهد آزمایشات مربوطه را انجام دهد و پس از آزمایشات مشخص شد که مشخصات وی و شخص بیمار باهم همخوانی کامل دارند.

اهدای کبد منجر به ازدواج این زن و مرد شد (+عکس)

پیوند کبد این زن و مرد در بیمارستان دانشکده النویز

 

وقتی هیتر مطلع شد که شخص کاملا غریبه ای قصد اهدا دارد، نمی توانست باور کند و به گزارش تالاب از شدت هیجان به همراه مادرش شروع به گریه کردند.

 

آن دو برای آنکه در مورد جزئیات فرآیند عمل جراحی با یکدیگر صحبت کنند، برای اولین بار با یکدیگر ملاقات کردند و سپس در بیمارستان دانشکده النویز برای انجام عمل پیوند بستری شدند که در طی آن نیمی از کبد کریس را با موفقیت به هیتر پیوند زدند.

 

پس از پایان جراحی، با وجود آنکه کریس به هیتر گفته بود که او مطلقا هیچ دینی به او ندارد و می توانند هر یک مسیر خودشان را بروند ولی هیتر احساس کرد تعلق خاطر خاصی بین آنها وجود دارد، اگر چه در ابتدا تصور میکرد احتمالا به دلیل جوانمردی او، این احساس را دارد ولی با گذشت زمان متوجه شد که این احساس همچنان باقی است.

 

آنها ارتباط خود را حفظ کرده بودند، تا آنکه در دهم دسامبر سال گذشته کریس از هیتر خواستگاری کرد و او نیز مشتاقانه وی را پذیرفت. آنها در اوایل این ماه در یک مراسم زیبا ازدواج کردند.

اهدای کبد منجر به ازدواج این زن و مرد شد (+عکس)

این زوج در اوایل این ماه ازدواج کردند.