خرید و فروش در اینترنت

بازیگری هنرپیشه زن شبکه جم در سریال پایتخت 5 (تصاویر)

بازیگری هنرپیشه زن شبکه جم در سریال پایتخت 5 (تصاویر)

اتفاق عجیب بازی بازیگر معروف شبکه هاي‌ جم در سریال نوروزی عید از شبکه تلویزیون ایران …حاشیه هاي‌ جنجالی دست از سر سریال پایتخت 5 برنمیدارد . اینبار بازی یکی از کارمندان شبکه جم دراین سریال , جنجالی و خبر ساز شده است ! به گزارش تالاب بازیگر سریال «پایتخت»، که نقش مترجم پارسی زبان دوست نقی را بر عهده داشت، نگین میرزایی کارمند شبکه جم هست !

 

بازی نگین میرزایی در قسمت دهم سریال «پایتخت ۵» که دیشب «جمعه ۱۰ فروردین» پخش شد،حاشیه‌هایي رابه دنبال داشته است.

 

قسمت دهم سریال «پایتخت ۵» شاهد حضور کوتاه بازیگری ایرانی به نام نگین میرزایی بود که بدون درنگ حاشیه‌ها و جنجال‌هایي را در فضای مجازی به‌پا کرد.

 

در قسمت دهم سریال «پایتخت ۵»، بعد ازآن‌که نقی «با بازی محسن تنابنده» و دیگر همراهانش در سفر به ترکیه بدلیل از دست دادن پول‌هاي‌ خود، در خیابان‌ها سرگردان بودند، کُشتی‌گیری ترک که زمانی رقیب نقی معمولی بوده است، وی را به هتل، مرکز تفریحی و رستوران خود دعوت کرد.

 

بازیگری هنرپیشه زن شبکه جم در سریال پایتخت 5 (تصاویر)

در سر میز ناهار، زنی «با بازی نگین میرزایی» که خودرا از ارامنه و بزرگ شده ایران معرفی کرد،نقش مترجم شکور «کشتی‌گیر ترک» و نقی و همراهانش را برعهده گرفت.

 

بلافاصله پس از پخش این قسمت از سریال، شبکه‌هاي‌ مجازی و سایت‌ها پر از اخباری شدند که ادعا میکردند این بازیگر زن، منشی شخصی سعید کریمیان، مدیر مقتول شبکه ماهواره‌اي جِم بوده است.

 

با توجه به صفحات شخصی نگین میرزایی مشخص است که او سابقه همکاری با شبکه جِم را داشته و اما معلوم نیست منشی مدیر آن شبکه بوده است یا نه.

 

بازیگری هنرپیشه زن شبکه جم در سریال پایتخت 5 (تصاویر)

 

حال مشخص نیست چرا سازندگان «پایتخت ۵» سراغ این بازیگر ایرانی مقیم ترکیه رفته و وی را در قسمت دهم سریال در نقش یک ارمنی به بازی گرفته‌اند.

 

تاکنون هیچ توضیحی توسط سازندگان سریال «پایتخت ۵» و شبکه یک صداوسیما دراین‎باره ارائه نشده است.

بازیگری هنرپیشه زن شبکه جم در سریال پایتخت خبر ساز شد.

گروه اخبار تالاب

برچسب‌ها: