بروزرسانی : 18 اردیبهشت 1397

تجاوزی منجربه ریزش مو این دختر شده

تجاوزی منجربه ریزش مو این دختر شده

دلیل ریزش مو این دختر آزار و اذیت جنسی بود

این دختر که با ریزش مو در سرش به پزشک مراجعه کرد تا پی به دلیلش ببرد. با گرفتن آزمایش های مختلف نتوانستند دلیل این ریزش مو را بفهمند با به زبان آمدین ادامه مطلب رادر سایت تالاب مشاهده کنید .پس از ریختن موهایش با مراجعه به پزشک دریافت که به خاطر آزار و اذیت جنسی با مشکل مو مواجه شده است.

به نقل از نیوز رپ، «استفانی گیئورگی» در روز تولد‌ش 27 سالگی خود از سوی راننده ای که او را از مهمانی تولدش به منزل برمی‌گرداند مورد تجاوز قرار گرفت. روز بعد از اذیت و آزار جنسی او از ترس آبرویش تصمیم گرفت به جای این‌که از دست مرد متجاوز شکایت کند و موضوع را با کسی در میان بگذارد، سکوت اختیار کند و از اتفاقی که شب گذشته افتاده با هیچکس حرفی نزند.با ما در سایت تالاب باشید با بهترین ها

تجاوزی منجربه ریزش مو این دختر شده

تجاوزی منجربه ریزش مو این دختر شده 

 

در روز 18 جولای امسال گیئورکی متوجه شد که موهایش شدیدا شروع به ریزش کرده و مخصوصا با هر بار دوش گرفتن مقدار زیادی از موهای خود را از دست می‌داد.با بیشتر شدن شدت ریزش موهایش او متوجه شد که این موضوع غیر عادی بوده و از نظر سلامتی مشکلی برای او پیش آمده است.به همین علت تصمیم گرفت تا به دکتر مراجعه کند و راز ریز موهایش را فهمید.به همین خاطر تصمیم گرفت تا موهای سرش را بتراشد تا دیگر بیش از این از مشاهده ریزش موهایش عذاب نکشد.

حالا گیئورکی با نگاهی به گذشته بر اتفاق ناگواری که برایش روی داده بود، تاسف می‌خورد که چرا پس از آن اتفاق سکوت اختیار کرد و از راننده متجاوز شکایت نکرد.او می‌گوید: «از فردای روز مورد اذیت و آزار جنسی قرارگرفتن توسط راننده تبهکار، صدایی در گوش من نجوا می‌کرد که چرا از خودت دفاع نکردی و آن مرد را به سزای عمل پلیدش نرساندی؟ »

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت