جذاب ترین دختر شایسته در سال جهان انتخاب شد

جذاب ترین دختر شایسته در سال جهان انتخاب شد

جذاب ترین دختر شایسته در سال جهان انتخاب شد

دختر جذاب و شایسته جهان به تازگی انتخاب شده است در ادامه تالاب را همراهی کنید.

 

مراسم ملکه زیبایی جهان که هر ساله برگزار می شود امسال هم اجرا شد و دختران زیبای بسیار زیادی برای کسب مقام با هم رقابت کردند. همه ساله در طی مراسمی ویژه به انتخاب دختر شایسته در دنیا احرا می شود تا زیباترین دختر دنیا را در این مراسم انتخاب کرده و تاج زیباترین ملکه را روی سرش بگذارند در این مراسم همه دختران منتخب از کشورهای مختلف شرکت می نمایند

 

و چند روز پیش زیباترین دختر دنیا انتخاب شد ملیت او فرانسوی می باشد و دانشجوی رشته پزشکی است در ادامه جزئیات و تصاویری از زیباترین دختر دنیا در مراسم ملکه زیبایی انتخاب شد را در سایت پارس ناز خواهید دید با ما همراه باشید.

 

دختر شایسته جهان 

دختر 23 ساله و دانشجوی دندانپزشکی از کشور فرانسه روز دوشنبه تاج ملکه زیبایی دختر شایسته جهان را در فیلیپین برسرگذاشت، این اولین برد برای فرانسه در این رقابت های زیبایی پس از گذشت 64 سال است.

 

آیریس میتنائری اهل شهر لیل در بخش شمالی فرانسه پیش از این در برابر سوال مجری برنامه گفته بود که اگر حتی در بین سه فینالیست اول باشد بسیار مفتخر خواهد بود و پس از اعلام اینکه که وی اولین برنده در بین 86 رقابت کننده است، به طور قابل مشاهده ای شگفت زده شد.

 

پیا وورتزباخ ملکه زیبایی کشور فیلیپین در سال 2015 تاج دختر شایسته جهان را بر سر برنده این رقابت ها گذاشت.

 

 

دختر شایسته جهان از کشور فرانسه در کنار دختر شایسته فیلیپینی که در سال برنده این دوره رقابت ها شد

 

یکی از نکات جالب در مورد برنده فرانسوی این رقابت ها این است که وی بر خلاف اکثر شرکت کننده ها که هدف خود را بعد از برنده شدن تاج ملکه زیبایی، تلاش در جهت صلح جهانی مطرح می کنند ، وی گفته بود اگر بتواند تاج ملکه زیبایی را با خود به خانه ببرد، در راستای حمایت از بهداشت دهان و دندان فعالیت خواهد کرد!

 

در سوال نهایی از سه فینالیست اول سوال شده بود که یک شکست در زندگی شان را نام ببرند و به گزارش پرشین وی توضیح دهند که از آن شکست چه چیزی آموخته اند.

جذاب ترین دختر شایسته در سال جهان انتخاب شد

دختر شایسته جهان در سال 

دختر شایسته فرانسه پس از برنده شدن در رقابت های زیبایی دختر شایسته جهان که در کشور فیلیپین برگزار شد.آیریس در پاسخ به این سوال گفته بود:”وقتی شکست می خورید، باید خود را بالا برده و و دوباره سعی کنید و ادامه دهید… من قبلا شکست را تجربه کردم ولی برای من این اولین فرصت بزرگ است.”

 

به گزارش تالاب پس از انتخاب دختر شایسته جهان از فرانسه، دختر شرکت کننده از کشور هائیتی، راکیوئل پلیسیر 25 ساله که یکی از نجات یافتگان زلزله شدید سال 2010 در این کشور است نفر دوم و شرکت کننده کشور کلمبیا ، آندریا تووار 23 ساله نفر سوم انتخاب شد.

جدیدترین مطالب سایت