'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

خانه این مرد ترکیه ای بر روی جاده (+عکس)

خانه این مرد ترکیه ای بر روی جاده (+عکس)

خانه ای در روستا بر روی جاده ای خطرناک ساخته میشود تا مرد روستایی از مشکلات دوری به جاده راحت شود. “محمد دمیر” 65 ساله ساکن روستای ” کارا آغاج ” در شهرستان ” چای علی” در استان ریزه ترکیه به دلیل عدم دسترسی به راه روستایی و مشکلات ناشی از آن در فصل زمستان، خانه خود را روی جاده روستا می سازد.

خانه این مرد ترکیه ای بر روی جاده (+عکس)

به گزارش تالاب به نقل از عصر ایران این مرد روستایی اعلام کرد به دلیل بارش برف سنگین در زمستان ها و به دلیل اینکه خانه او هفتاد متر پایین تر از سطح جاده روستایی است در زمستان با مشکلات بسیار سختی به راه جاده ای دسترسی دارد و به همین خاطرو برای نزدیک بودن به جاده روستایی او خانه خود را روی جاده بنا می کند.

خانه این مرد ترکیه ای بر روی جاده (+عکس)

این مرد روستایی در حال ساخت خانه خود روی چند ستون سیمانی روی جاده است و خودروهای عبوری از جاده از زیر خانه او رد می شوند. او گفته است زمستان سال گذشته و با بارش برف سنگین دسترسی او از خانه به جاده نزدیک 6 ساعت زمان می برده است.

 

منبع : عصر ایران

برچسب‌ها:

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
وزارت آموزش و پرورش : شنبه 27 آبان تعطیل نیست ! شنبه تعطیل نیست    اداره یادگیری و پروس استان تهران و دولت روز شنبه را روز کاری دانستند و تعطیل نیست .    بنابر اعلام معاون رسانه‌اي بنگاه اطلاعات و روابط عمومی وزارت یادگیری ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

خون آشام ها از کجا آمده اند ؟
مشاهده بیشتر