خبر آزادی محمدرضا رحيمي در صفحه مجازی

خبر آزادی محمدرضا رحيمي در صفحه مجازی

خبر عجیب از آزادی محمدرضا رحيمي در صفحه مجازی 

 

محمدرضا رحیمی متولد ۱۳۳۳ قروه متولد شد از شهریور ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۲ و در دولت دهم محمود احمدی‌نژاد، معاون اول رئیس جمهور ایران بود که در حال حاضر به جرم ارتشا و تحصیل مال از طریق نامشروع در زندان به سر می‌برد.

 

ادعای زندانی نبودن رحیمی در فضای مجازی جنجال آفرین شد.معاون اول محمود احمدی نژادکه به زندان محکوم شده بود بنا بر ادعای یک مامور سرشماری در منزلش به سر میبرد ! به گزارش تالاب يک مامور سرشماري ادعا کرده رحيمي معاون اول رئيس جمهور سابق در خانه بوده است در حاليکه مي بايست در زندان باشد.

 

به گزارش تالاب آیا حقیقتا رحيمي معاون احمدي نژاد در زندان است؟ به گزارش تالاب محمدرضا رحيمي معاون اول محمود احمدي‌نژاد که طبق حکم دادگاه بايد هم‌اکنون در زندان باشد در خانه به سر مي‌برد! اين ادعايي بود که يک رسانه  از قول يک مامور سرشماري منتشر کرد.

 

خبر آزادی محمدرضا رحيمي در صفحه مجازی

براساس اعلام اين رسانه اين مامور سرشماري در صفحه توئيتر شخصي‌ خود اين مطلب را منتشر کرده است:«امروز براي سرشماري درب خونه آقاي محمدرضا رحيمي معاون اول احمدي‌نژاد رفتم خودشون در را باز کردند در صورتي که بايد در زندان مي‌بودن الان».

 

اما بعد از پيگيري ها  از مرکز آمار ايران، روابط عمومى اين مركز در پيامي اعلام کرد صحت انتساب اين خبر در خصوص معاون اول دولت قبل به يك مأمور سرشمارى را كه صرفاً بر پايه يك توئيت از يك فرد ناشناس منتشر گرديده تأييد نمى نمايد.

 

جدیدترین مطالب سایت