'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

دختر شایسته کانادا یک ترنس است (عکس)

دختر شایسته کانادا یک ترنس است (عکس)

دختر شایسته کانادا یک ترنس است

“جنا تالاکووا” مدل و از فعالان اجتماعی کاناداست. او 31 سال دارد و چند سال پیش در مسابقات “دختر شایسته” کانادا شرکت کرد. با این کـه جنا بـه مراحل پایانی رسیده بود، اما از مسابقات کنار گذاشته شد؛ چرا کـه او در اصل مَرد بوده و با انجام عمل‌هاي‌ جراحی متعدد “تغییر جنسیت” داده بود.

 

جنا تلاش دارد تا حضور ترنس‌ها را دراین مسابقات قانونی کند. دونالد ترامپ یکی از حامیان اوست.

 

دختر شایسته کانادا یک ترنس است (عکس)

زیباترین ترنس دنیا

 

“گاریدو” کـه از کودکی آرزوی بر سر گذاشتن تاج دختر شایسته را در سر می پرورانده اما این شرایط ناراحت کننده رابا متانت و وقار کامل پذیرفت.سال گذشته نیز کارناوال دختر شایسته کانادا با حواشی همراه بود.

 

درسال گذشته این تاج بر سر جنا تالاکووا گذاشته شد اما او زن آفریده نشده بودو جنسیت خودرا تغییر داده بود. بـه همین دلیل، این انتخاب با اعتراضات بسیاری همراه بود کـه مجریان پس از چند روز در نتیجه رای خود تجدید نظر کردند.

 

امسال نیز تعداد زیادی از مردم اعتراض کرند کـه این جایزه باید بـه گرادیو داده می شد زیرا این اشتباه مجریان برنامه بوده اسـت. “گرادیو” نیز برای این حمایت از مردم و مهربانی آن ها نهایت تشکر را کرد.

برچسب‌ها:

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران دستگیری 320 نفر از اراذل تهران   یک باند شیاد از طریق پلیس هاي گمنام و سربازان گمنام امام دوران دستگیر شدند در ادامه می‌توانید با عکس هایي از دستگیری 320 نفر از ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

زورگیری از پسران توسط خانم های جذاب (عکس)
مشاهده بیشتر