'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

رابطه جنسی معلمی با دانش آموزان پسر (+عکس)

رابطه جنسی معلمی با دانش آموزان پسر (+عکس)

داشتن رابطه جنسی معلم زن با دانش آموز پسر

 معلمی بعد از مدرسه همزمان با 4 شاگرد دبیرستان رابطه جنسی داشت . این اتفاق جنجالی در شهر تگزاس رخ داده است . ادامه خبر را در سایت تالاب بخوانید.این عمل در این کیک معلم زن جوان که عاشق دانش آموزان پسر بود به تازگی با 4 دانش آموز پسر که سال آخر دبیرستان را سپری می کردند بارها رابطه جنسی برقرار کرده است. این خانم معلم در هربار رابطه جنسی از هر 4 دانش آموز پسر باهم دعوت می کرده است و به طور همزمان به آنها ابراز علاقه می کرده است.

 

به گزارش تالاب: چندی پیش ویدئویی از ارتباط جنسی این معلم به طور همزمان با چهار تن از دانش آموزان 18 و 19 ساله پخش شد. با پخش شدن این فیلم معلم بازداشت و رسیدگی به جرم وی در دستور کار قرار گرفت.

 

این در حالی است که این معلم 28 ساله معتقد است متهم نبوده و به دلیل فیلمبرداری قربانی شیطنت دانش آموزهای خود شده است!کریستوفر شوهر این زن نیر در مصاحبه به خبرنگار زندان گفت: دادگاه به دلیل 16 فقره رابطه جنسی با دانش آموزان ، همسر من را به اعدام محکوم کرده است.

 

رابطه جنسی معلمی با دانش آموزان پسر (+عکس)

رابطه جنسی ملم زن با دانش آموزان پسر

 

در ماه اوت هیات منصفه با وجود اینکه دانش آموزان در برقراری رابطه جنسی با این معلم رضایت کامل داشتند این معلم بی بند و بار را به اعدام محکوم کرد. طبق قانون تگزاس برقرار رابطه جنسی معلم و شاگرد جرم بوده و مجرم به اعدام محکوم می شود. هیات منصفه معتقد است به دلیل اینکه در کلاس درس معلم از قدرت بیشتری برخوردار است

 

توانسته از بچه ها بهره کشی جنسی کند حتی اگر بچه ها رضایت داشته اند به دلیل شرایط سنی آنها بوده و معلم حق این عمل را نداشته است.بررسی موبایل این معلم نشان داد که او طی یک هفته بیش از 300 پیام محرک جنسی برای شاگردان خود ارسال کرده است.

رابطه جنسی معلمی با دانش آموزان پسر (+عکس)

معلمی با داشتن رابطه جنسی دانش آموز پسر

 

 به گزارش تالاب د یکی از شاگردان این معلم گفت: سر کلاس هم برایم پیام های جنسی ارسال می کرد. بلاخره آوریل سال گذشته برای دیدن برنامه ورزشی من و 4 نفر از دوستانم را به منزلش دعوت کرد و ما را دعوت کرد به برقرار رابطه . اولش برایمان سخت بود اما بعد این کار عادی شد و من 4 بار در آن جمع حاضر شدم. بعد از آن ما دوستهای خوبی شدیم و برای شام به خانه معلم خود می رفتیم.

 

در یکی از همین نشست ها یکی از دانش اموزان قبل از برقراری رابطه دوربین موبایل خود را روشن کرده و تمام مراحل را ضبط می کند و به این ترتیب معلم به دام می افتد.

 

برچسب‌ها:

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
ازدواج مجدد پوتین با دختر زیبای ژیمناستیک کار + عکس شایعه ازدواج مجدد پوتین   ازدواج مجدد پوتین با دختر زیبای ژیمناستیک کار   پس از آنکه ولادیمر پوتین ، سال 2013 از همسرش لیودمیلا جدا شد، این روزها شایعه های فراوانی درباره زندگی ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

درمان سرفه و گلودرد با روش های سریع
مشاهده بیشتر