احتمال رفع فیلتر تلگرام

احتمال رفع فیلتر تلگرام

تلگرام کی رفع فیلتر میشود ؟ 

اپلیکیشن تلگرام یکی از پر طرفدارترین نرم افزار هاي گوشی در ایران هست که حدود 40 میلیون کاربر ایرانی دارد در ادامه می‌توانید با احتمال رفع فیلتر تلگرام از زبان هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تالاب را دنبال نمایید .

 

تلگرام بزودی رفع فیلتر میشود , «روز گذشته اخبار ضدونقیضی درباره احتمال رفع فیلتر تلگرام به دستور رییس‌جمهور در فضای مجازی منتشر شد.

 

به گزارش تالاب اخباری که می گفت رییس‌جمهوری در مقام رییس شورای عالی امنیت ملی می تواند با توجه به بازگشت آرامش به کشور، استفاده از تلگرام رابه شرایط پیش از ناآرامی‌ها برگرداند و البته تا لحظه تنظیم این گزارش، خبری ازآن نشد. با این حال، رفع فیلتر تلگرام بعنوان پرمخاطب‌ترین شبکه اجتماعی میان ایرانی‌ها بسیار داغ است و رفع فیلتری که دو روز قبل از اینستاگرام شد، تقاضا برای رفع فیلتر تلگرام را نیز دو چندان کرد.

 

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در همین باره در حاشیه جلسه غیر علنی دیروز مجلس با حضور وزرای اطلاعات، کشور، دبیر شورای عالی امنیت ملی، جانشین فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی و رییس سازمان صداوسیما گفت که رفع فیلتر تلگرام منوط به تعهد مدیران آن شد و مقرر شد وزارت ارتباطات تعهدات الزام‌آور را برای رفع فیلتر اخذ کند. بهروز نعمتی تاکید کرد که «با توجه به این‌که موضوع فیلترینگ به شورای عالی امنیت ملی مطرح بود، قرار شد

 

پیام رسان تلگرام در آستانه رفع فیلتر

احتمال رفع فیلتر تلگرام

 

فیلتر تلگرام

با تمهیدات لازم نسبت به رفع فیلتر اقدام شود، البته فیلترینگ تلگرام به تعهداتی که مجموعه تلگرام باید بدهد، بستگی دارد به ویژه این‌که یکی از سایت‌هاي معاند اقداماتی انجام داد و ابزار اطلاع‌ رسانی آن نیز تلگرام بود، بنابر این از وزارت ارتباطات خواسته شد تعهدات الزام‌آور را برای رفع فیلتر تلگرام انجام دهد ودر این زمینه مذاکراتی داشته باشد.

 

با توجه به این‌که پشت صحنه اعتراضات اخیر برخی سرویس‌هاي جاسوسی در منطقه و کشور آمریکا بودند، از زوایای مختلف به این موضوع پرداخته شد و مواردی هم توسط نمایندگان مطرح و قرار شد مسئولین مربوطه پیگیری‌هاي جدی درباره این موضوعات داشته باشند و گزارش تکمیلی رابه نمایندگان ارائه کنند.»

 

به گزارش تالاب تلگرام با بیش از ۴۰ میلیون کاربر در ایران، پرکاربردترین اپلیکیشن در فضای مجازی است که نقش مهمی را در ارتباطات فردی و گروهی شهروندان درسال‌هاي اخیر داشته و توانسته برای اقشار قابل توجهی نیز کسب و کار پر رونق را ایجاد کند.

 

کسب و کاری که اینروزها تحت تاثیر فیلترینگ قرار گرفته و با آن که تقریباً هر کاربر تلگرام، یک فیلترشکن برای استفاده از این شبکه روی گوشی همراه یا رایانه خود نصب کرده است اما تعداد زیادی از فعالان مجازی، خواستار رفع فیلتر این شبکه پرکاربرد شده‌اند.»

 

جدیدترین مطالب سایت