آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

سفیر ایران و همسرش در دیدار با ملکه انگلیس (عکس)

سفیر ایران و همسرش در دیدار با ملکه انگلیس (عکس)

عکس جالب از دیدار حمید بعیدی نژاد با ملکه انگلیس

در سفر «حمید بعیدی نژاد» سفیر جمهوری اسلامی ایران به کشور انگلستان و دیدار با ملکه انگلیس این عکس جالب گرفته شد.

 

به گزارش تالاب، «حمید بعیدی نژاد» سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن طی مراسمی تشریفاتی ، اصل استوارنامه خود را به ملکه الیزابت دوم در کاخ باکینگهام تسلیم کرد.

سفیر ایران و همسرش در دیدار با ملکه انگلیس (عکس)

سفیر ایران

 

بعیدی نژاد پیش‌ از این رونوشت استوارنامه‌اش را شهریورماه گذشته به وزارت خارجه انگلیس تسلیم و رسماً کار خود را به‌عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن آغاز کرده بود.با این‌حال بر اساس پروتکل‌های تشریفاتی و سلطنتی انگلیس، سفرا بایستی استوارنامه‌شان را به عالی‌ترین مقام حکومتی این کشور که در حال حاضر ملکه الیزابت دوم است تحویل نمایند.

 

هماهنگی این مراسم بعضاً ماه‌ها طول می‌کشد و اثر حقوقی در فرایند کار سفرا ندارد.

 

در جریان این مراسم ، بعیدی نژاد صبح روز پنجشنبه به همراه یک نماینده سلطنتی (مارشال) در کالسکه ای که از سوی کاخ سلطنتی در مقابل سفارت حاضر بود به سمت کاخ باکینگهام پالاس عزیمت و متعاقبا استوارنامه‌اش را به ملکه الیزابت تسلیم کرد.

 

ایران و انگلیس تابستان سال گذشته سفارتخانه‌های خود را پس ازچهار سال قطع روابط، دوباره بازگشایی کردند و یک سال بعد روابط دیپلماتیکشان را از سطح کاردار به سفیر ارتقاء دادند.

 

برچسب‌ها:

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
اولین سفر نخست وزیر حماس به ایران بعد از 6 سال نخست وزیر دولت حماس در ایران   احتمالا در پی تشدید احتمال عقب‌نشینی دوحه در برابر عربستان سعودی، حماس به دنبال تقویت روابط با تهران هست تا تهران را جایگزین دوحه کند.قطر ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

ربودن و شکنجه زن 30 ساله توسط دکتر دیوانه + عکس
ربودن و شکنجه زن 30 ساله توسط دکتر دیوانه + عکس
مشاهده بیشتر