'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

شایعات کشته شدن ابوبکر البغدادی در پی حملات هوایی

شایعات کشته شدن ابوبکر البغدادی در پی حملات هوایی

تکذیب کشته شدن ابوبکر البغدادی در پی حملات هوایی 

 

با انتشار خبر کشته شدن ابوبکر البغدادی با حمله هوایی این خبر را تکذیب نمود فرمانده ائتلاف بین‌المللی برای مبارزه با گروه تروریستی داعش اعلام کرد، به احتمال چندان رهبر این گروه تروریستی زنده هست و در منطقه «وادی فرات» به‌سر میبرد.

به گزارش تالاب: به نقل از اسکای‌نیوز، ژنرال «استیون تاونسند» فرمانده ائتلاف آمریکایی، پنجشنبه اعلام کرد، احتمال چندان وجود دارد «ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش همچنان در قید حیات هست و در مکانی نامعلوم در منطقه وادی فرات در مرزهای سوریه و عراق پنهان شده هست.

 

ژنرال تاونسند گفت: «ما هر روز به دنبال جستجوی مکانی که وی در آن پنهان شده هست، هستیم و گمان نمی کنم که او مرده باشد.»

 

وی در ادامه گفت: «من هیچ نظری درمورد مکان مشخصی که البغدادی در آنجا حضور داشته باشد، ندارم ولی معتقدم این تروریست با دیگر تروریست‎ها در پی حملات ائتلاف آمریکایی و همپیمانان محلی‌اش به مواضع گروه تروریستی داعش در شهر موصل و تلعفر و الرقه به منطقه وادی فرات فرار کرده هست.»

این ژنرال آمریکایی تاکید کرد که «جنگ جدید علیه گروه تروریستی داعش در وادی الفرات خواهد بود.»

 

پیش از این گروه موسوم به «دیده‌بان حقوق بشر سوریه»« وابسته به معارضان» ادعای روسیه درمورد کشته شدن ابوبکر البغدادی در پی حملات هوایی این کشور در سوریه را تایید کرده بود.

 

 


اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
نامه پدر ستایش پس از اعدام امیرحسین نامه پدر مقتول پس از اعدام قاتل   بعد از اجرای عدالت پدر افغانی ستایش نامه اي برای مردم نوشت .   پدر ستایش قریشی پس از اعدام قاتل دخترش که صبح روز پنجشنبه ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

عکس های جنجالی قتل عام دختران در پارتی کرج واقعیت دارد؟
مشاهده بیشتر