شروع تعویض کارت‌های پایان خدمت سال 70 به بعد

شروع تعویض کارت‌های پایان خدمت سال 70 به بعد

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه تعویض کارت‌های پایان خدمت سال 70 به بعد از یکم خرداد آغاز شده است، افزود: تمام دارندگان این کارت‌ها می‌توانند تا پایان امسال با مراجعه به دفاتر خدمات انتظامی یا پلیس + 10 برای تعویض کارت‌های خود اقدام کنند.

 

به گزارش ایسنا  سردار ابراهیم کریمی درباره مدارک لازم برای تعویض کارت‌های پایان خدمت سال 70 به بعد، افزود: به غیر از تکمیل فرم درخواست تعویض کارت پایان خدمت که در دفاتر پلیس +10 داده می‌شود، همراه داشتن اصل کارت پایان خدمت، اصل شناسنامه و اصل کارت ملی نیز ضروریست.

 

وی ادامه داد: همچنین اگر مدرک تحصیلی دارندگان تغییر کرده باشد، باید اصل مدرک تحصیلی را برای درج در کارت پایان خدمت خود به همراه داشته باشند.

 

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا همچنین هزینه تعویض کارت پایان خدمت را حدود 240 هزار ریال بیان کرد.

 

سردار کریمی با بیان اینکه ارائه کارت‌های الکترونیکی جدید از دو سال قبل آغاز شده است، افزود: باید برای تسهیل خدمت‌رسانی به کسانی که در گذشته خدمت کرده بودند نیز این کار را انجام می‌دادیم.

 

وی در خصوص ضرورت تعویض کارت‌های پایان خدمت اظهار کرد: در حال حاضر اگر کسی کارت خود را مفقود کرده یا لازم باشد استعلامی از این کارت گرفته شود مجبور است به یگان قبلی خود مراجعه کرده و وقت و پول خود را هزینه کند، اما با این اقدام و الکترونیکی شدن اطلاعات می‌تواند با مراجعه به نزدیکترین دفتر خدماتی یا با استفاده از اینترنت سرویس مورد نیاز خود را دریافت کند.

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت