دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

عریان شدن مردی در کنسرت این خانم خواننده

عریان شدن مردی در کنسرت این خانم خواننده

عریان شدن این مرد در کنسرت خانم  جمالا

 

سوزان در سن ۹ سالگی به همراه خانواده‌اش به ایالات متحدهٔ ایالات امریکا مهاجرت کرد. پدرش منوچهر روشن در ایران مدیر بهداری اداره برق و مادرش فرشته روشن منزل‌دار بود.همۀ وقت کنسرت هاي اجرایی پر هست از سوتی و اتفاقات اما این بار حرکت این مرد بسیار ناشایست و رسانه اي بود به گزارش تالاب مر مرحله نهایی مسابقات “یوروویژن-2017“ یک رسوایی به وقوع پیوست.

 

در طول اجرای خانم سوزانا جمال‌الدینووا  ملقب به جمالا، برنده سال قبل این مسابقات از کشور اکراین، ناگهان مردی ناشناس بر روی صحنه اجرا حاضر شد و شلوار خود را در حضور تماشاچیان درآورد. گویا او بدین ترتیب با برهنه نمودن خود اعتراضش را اعلام نمود.

 

عریان شدن مردی در کنسرت این خانم خواننده

عریان شدن این مرد در کنسرت این خانم  جمالا

 

این مرد، خود را با پرچم استرالیا پوشانده بود. در نهایت گارد محافظ برگزاری این مراسم، فرد خاطی را بازداشت نمودند.سال قبل در بحبوحه درگیری هاي سیاسی بین اوکراین و روسیه جشنواره یوروویژن که مدعی هست مسایل سیاسی را مداخله نمی‌دهد این خواننده ضدروس را برنده اعلام کرد.

 


اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
بازی کردن پسر رییس جمهور کرواسی در اتاق پاپ واتیکان (عکس) بازیگوشی پسر رییس جمهور کرواسی    با بازی کردن پسر رییس جمهور کرواسی در اتاق پاپ واتیکان دوست می‌شویم .    در تصویر زیر بازیگوشی پسر خردسال رییس جمهور کرواسی در اتاق پاپ در ملاقات ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

مثلث برمودا و حوادث معروفش !
مثلث برمودا و حوادث معروفش !
مشاهده بیشتر