جستجو در تالاب

فیلم های با موضوع جنایت

فیلم های با موضوع جنایت

تنها یکجا جنایت تماشایی بوده و آنهم دنیای فیلم و سریال بوده است که بدنیست بدانید در این مقاله تصمیم داریم شمارا با فهرستی از بهترین فیلم های جهان با موضوع جنایت آشنا کنیم که در تاریخ فیلم های هالیووی ماندگار شده اند. این موارد مربوط به سال مشخصی نیست زیرا در طول سال های گذشته نظیر 1997 شاهد عرضه فیلم های بسیار خوبی هستیم که قدرت بالای داستان نویسی آنها سبب شده تا در فهرست هایی که در سال 2024 منتشر میشوند هم حضور داشته باشند. در رابطه با انتخاب فیلم ها باید بدانید که فاکتورهای مختلفی برای آماده سازی لیست درنظر گرفته شده است که با پایان آن قادر به آشنایی با فیلم های جنایت گونه بسیاری خواهید بود. ناگفته نماند که امتیازات فیلم های مذکور در IMDB به نسبت دیگر موارد بالاتر از رقبا بوده است که اگر محصول ارزشمند دیگری را سراغ داشتید که در فهرست فیلم هایی با موضوع جنایت قرار نداشت میتوانید باما در بخش نظرات همراه باشید و مواردی که مدنظر دارید را در قالب معرفی بهترین فیلم های جهان جنایتی برایمان به اشتراک بگذارید. پس باما در ادامه همراه باشید.

 

بهترین فیلم های درباره جنایت

در ادامه با لیست برترین فیلم های جنایی همراه ما باشید.

 

A. Confidential

A. Confidential

L.A. Confidential یک فیلم جنایی ماندگار بوده که به یلم محرمانه لس آنجلس معروف است و با برخورداری از ویژگی های بسیار توانسته امتیاز 84 را در IMDB دریافت کند. این فیلم در سال 1997 از سوی کرتیس هنسن کارگردانی شد که در همان روز های اول توانست بینندگان بسیاری را به سمت خود جذب نماید. خط داستانی L.A. Confidential مربوط به دوران فیلم های نوار کلاسیک در دهه 40 و 50 بوده که بدنیست بدانید داستان آن مربوط به 3 کاراگاه در دهه 50 بوده است که در تلاش اند تا یکسری معماهای پیچید و وحشتناک را به سرانجام برسانند که در آن شاهد جنایت های بسیاری هستند. فیلم L.A. Confidential میزبان صحنه های هیجان انگیز بسیاری بوده که داستان پیچیده آن با انحرافات بسیاری و روایات غیر منتظره خوبی همراه بوده است و همین موضوع سبب شده تا به یکی از بهترین فیلم های جنایی جهان تبدیل شود. این فیلم با برخورداری از صحنه های ناخوشایند بازهم گزینه خوبی برای تماشا بوده است که اگر به دنبال فیلم های جدیدتری نسبت به L.A. Confidential هستید باما در ادامه همراه باشید که قصد داریم به دیگر فیلم های جنایی اشاره داشته باشیم.

 

The Godfather 1 & II

معمولا میان فیلم هایی که دو یا چند قسمتی هستند شاهد ایراداتی هستیم اما این مورد درخصوص فیلم های پدرخوانده معنایی ندارد زیرا هردو نسخه آن جزو بهترین فیلم های جنایی جهان بوده است. قسمت اول فیلم The Godfather در سال 1972 منتشر شد که نسخه دوم دو سال بعد یعنی 1974 وارد سینماهای جهان شد. سری فیلم های The Godfather با تکیه بر داستانی عالی توانسته میزبان بینندگان بسیاری در طول سال های مختلف باشد که لازم است بدانید این مجموعه به صورت 3 گانه عرضه شده است که هرقسمت آن مربوط به داستانی جنایی و مرتبط با قسمت قبلی بوده است. داستان The Godfather درخصوص گانگسترهایی بوده که با خیانت و وفاداری دست و پنجه نرم میکنند و این موضوع سبب جنایات و کشتارهای بسیاری در خط داستانی فیلم شده است. سکانس های صمیمانه و مافیایی این فیلم سبب شده تا بسیاری از محصولات جدیدی که در طول سال های جدیدتر ساخته شدند از این محصول الهام گیری نمایند که لازم است بدانید امروزه The Godfather در میان 250 فیلم برتر جهان جایگاه های نخستین را کسب نموده که اگر تا به امروز این فیلم جنایی را ندیده اید شدیدا پیشنهاد میشود به سراغ تماشای آن بروید. برای آشنایی با دیگر فیلم های جنایی برتر جهان باما در ادامه همراه باشید که به موارد خوبی اشاره شده است.

 

Zodiac

Zodiac

سومین فیلم جنایی این لیست Zodiac نام داشته که بدنیست بدانید این اثر برای اولین بار در سال 2007 در کشور آمریکا وارد سینما شد که توانست امتیاز خوبی را در IMDB دریافت کند. قربانی های بسیاری در این فیلم وجود داشته است که بدنیست بدانید خط داستانی آن مربوط به سال های 1968 تا 1983 بوده که یک کاریکاتوریست محبوب و شناخته شده از سانفرانسیسکو به یک کاراگاه آماتور تبدیل میشود. وسواس کاری این کاراگاه بسیار بالا بوده که همین امر سبب خواهد شد تا برای ردیابی قاتل زودیاک او را بکارگیری کنند. فردی ناشناس در کالیفرنیای شمالی به قتل های وحشتاکی دست زده است و همین موضوع سبب شده تا گروهی از نیروهای پلیس به دنبال مدارک علیه قاتل باشند. این فیلم جنایی توانسته امتیاز خوب 79 را دریافت کند که کارگردان آن دیوید فینچر بوده است و نویسندگی آن از سوی جیمز وندربیلت و رابرت گریسمیت انجام گرفته است. بدنیست بدانید در خط داستانی این فیلم بازیگرانی نظیر Jake Gyllenhaal و Robert Downey Jr. و Mark Ruffalo ایفای نقش نموده اند. زودیاک گزینه خوبی در میان فیلم های جنایی بوده که با تماشای آن برای زمان خوبی سرگرم خواهید شد.

 

Drive

فیلم رانندگی اگر در سال جاری عرضه میشد بی تردید از بهترین فیلم های 2024 خواهد بود که بدنیستبدانید این فیلم در مورد یک بدلکار هالیوودی بوده که شب ها به عنوان یک راننده تبهکار ایفای نقش میکند. اطلاعات زیادی در ابتدای فیلم درخصوص این شخصیت منتشر نخواهد شد ولی باید بدانید که او نسبت به همسایه اش که یک مادر مجرد به نام آیرین بوده احساس پیدا میکند و بعد از مدتی که همسر آیرین از زندان آزاد میشود این دو شخص تصمیم میگیرند تا دست به سرقتی بزرگ بزنند که متاسفانه نافرجام خواهد ماند و همین امر سبب خواهد شد تا آنها وارد ضیافتی ناخواسته شوند که در آن رویدادهای جنایتی بسیاری به تصویر کشیده خواهد شد. فیلم درایو با اینکه در سال 2011 منتشر شده ولی توانسته از بسیاری فیلم های دیگری که در سال های جدیدتر منتشر شده اند پیشی بگیرد زیرا این فیلم ماهیت اصلی جامعه های مختلف را به تصویر کشیده و همین امر سبب شده تا مزاج آن برای بینندگان بسیاری آشنا و خوشایند باشد. برای آشنایی بیشتر با فیلم های این چنینی سایت پلازا را از دست ندهید.

 

پایان بندی

هم شما و هم ما میدانیم که فیلم های جنایی بسیاری وجود داشته که در این لیست قرار نگرفته است. اما برای تکمیل این مقاله میتوانید باما همراه باشید و گزینه هایی که مدنظر دارید را برایمان به اشتراک بگذارید تا در لیست قرار گیرد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
تست موفقیت آمیز سامانه اس۳۰۰ در ایران (+فیلم)
تست موفقیت آمیز سامانه اس۳۰۰ در ایران (+فیلم)