خرید و فروش در اینترنت

افراد جنجالی و پرحاشیه برنامه‌ های زنده صدا و سیما (عکس)

افراد جنجالی و پرحاشیه برنامه‌ های زنده صدا و سیما (عکس)

افراد جنجالی و پرحاشیه برنامه‌ های زنده صدا و سیما

چهره های مشهور و محبوب کشور که پرحاشیه ترین برنامه های تلویزیونی را داشته و دارند !

 

در ادامه سری به چهره‌های تلویزیونی‌ زدیم که تجربه‌های مختلف در طول سالیان گذشته ثابت کرده است که دعوتشان در یک برنامه زنده می‌تواند برای عوامل ان برنامه تلویزیونی خطرناک باشد؛ مهمان‌هایی که عده ای از ان ها رفتارهای غیرمعمول داشتند، برخی دیگر حرف‌های خارج از چارچوب زده‌اند و بعضی دیگر هر از گاهی لابه‌لای داشتن صراحت لهجه در جملاتشان مرز باریک بین رک‌گویی را با رکیک‌گویی اشتباه گرفته‌اند.

 

افراد پر حاشیه در برنامه های تلویزیونی ایران را بشناسید !

 

فرزاد حسنی مجری جنجالی

او به‌ خودی‌ خود همیشه یکی از جنجالی‌ترین و پرحاشیه‌ترین مجری‌های تلویزیون بعد از انقلاب بوده است تا جایی که مصاحبه‌ های پر سر و صدای او با مهمانش باعث شد که فرزاد حسنی چیزی قریب به هشت سال در ممنوع‌التصویری به سر ببرد و حضورش در برنامه‌های زنده تلویزیونی به اجرای سالانه ویژه‌برنامه‌های تحویل سال محدود شود.

افراد جنجالی و پرحاشیه برنامه‌ های زنده صدا و سیما (عکس)

اگر به دنبال مصداق‌های عینی از لحن و ادبیات فرزاد حسنی روی آنتن زنده می‌گردید کافی است گفت و گو او با سردار رادان را به یاد بیاورید و همین اواخر نحوه برخوردش با مهمان برنامه «اکسیر» را به خاطر داشته باشید اتفاقاتی که هرکدامش هم برای فرزاد حسنی و هم برای برنامه‌سازان تلویزیون تبعات زیادی داشت.

 

علی اصحابی

با این که حضور چندان پرشمار و متعددی در تلویزیون نداشته است اما در همین یکی دو برنامه‌ای که در برنامه‌های زنده تلویزیون حضور داشت، به‌قدر کفایت جنجالی و حاشیه‌ساز شده است برای همین اگر اسم علی اصحابی را در اینترنت سرچ کنید

افراد جنجالی و پرحاشیه برنامه‌ های زنده صدا و سیما (عکس)

یکی از اولین چیزهایی که قطعاً با ان روبه‌رو خواهید شد اجرای به‌یادماندنی و عجیب‌وغریب او در شبکه «شما» است، اجرایی که بیش‌ازپیش اسم این خواننده را سر زبان‌ها انداخت.

 


حتما بخوانید:  میزان دریافتی مهمانان مشهور برنامه های تلویزیونی چقدر است ؟


 

اکبر میثاقیان

شاید در طول یکی دو سال گذشته بخاطر حضور نداشتن اکبر میثاقیان در لیگ برتر کمتر او را در قاب برنامه‌های سیما دیده باشیم.

افراد جنجالی و پرحاشیه برنامه‌ های زنده صدا و سیما (عکس)

اما نکته‌ای که درباره او وجود دارد این است که این شخصیت ورزشی هم جزو ان دسته از افرادی است که ادبیات و رفتارش همیشه دستمایه حواشی زیادی در رسانه‌ها بوده است که از جنجالی‌ترین ان ها میشود به حضور او دریکی از برنامه ورزشی اشاره کرد که جمله غیرقابل پخش و رکیک این مربی روی آنتن زنده به مجری برنامه، مایه شگفتی شد.

 

اکبر عبدی بازیگر مشهور

او یکی از حاشیه‌سازترین مهمان‌های چند سال اخیر سیما بوده به‌گونه‌ای که کمتر برنامه‌سازی در تلویزیون وجود دارد که بعد از دعوت این مهمان به برنامه‌اش از ترکش‌های کلامی این بازیگر قدیمی بی‌نصیب بماند. یکی از ویژگی‌های حضور اکبر عبدی در برنامه‌های سیما این است که این بازیگر قدیمی از آنتن زنده برای زنده کردن چک‌های وصول نشده و بدهکاری‌های همکارانش استفاده می‌کند.

افراد جنجالی و پرحاشیه برنامه‌ های زنده صدا و سیما (عکس)

جدیدترین جنجالی که به‌واسطه حضور اکبر عبدی در تلویزیون به پا شد حضور او در برنامه «خوشا شیراز» شبکه فارس بود که آقای بازیگر این بار در میان خاطراتش مسعود فراستی را مورد عنایت قرارداد و از بدهکاری قدیمی این منتقد به خودش در سال‌ های گذشته حرف زد و حتی از افشای زندگی خانوادگی فراستی هم نگذشت و همه ی ي‌چیز را روی آنتن زنده برای مردم برملا کرد.

 

به‌غیراز فراستی او پیش‌ از این در یک برنامه تلویزیونی مسعود اطیابی را نیز مورد خطاب قرار دارد و از خوردن حقش توسط او پیش مردم شکایت کرد؛ اما حضور اکبر عبدی فقط به صحبت درباره بدهکاری‌هایش ختم نمیشود طوری‌كه اگر سرچی در گوگل داشته باشید برنامه‌های زیادی را خواهید دید که بخاطر صحبت‌های نابهنگام این بازیگر خبرساز شده است.

 

علی پروین

اگر کمی اهل فوتبال باشید و حواشی بازی‌های این مستطیل سبز را پیگیری کنید به‌مرورزمان و با پیگیری اخبار در جریان ادبیات خاص و منحصربه‌فرد علی پروین قرار خواهید گرفت برای همین کافی است نگاهی به دوران سرمربی‎گری این ستاره قدیمی در تیم پرسپولیس بیندازید تا بینید که تمام بازیکنان این مربی در صورت نتیجه نگرفتن در 45 دقیقه اول به توصیه‌های فنی آقای پروین در رختکن اذعان داشتند.

افراد جنجالی و پرحاشیه برنامه‌ های زنده صدا و سیما (عکس)

همین توصیه‌های فنی بین دونیمه با ادبیات خاص علی پروین منجر به تغییر نتیجه و حتی برد تیم پرسپولیس می‌شد. تا جایی که همین خصوصیات و همین ادبیات ویژه علی پروین در تمام این سال ها باعث شده تا او در هیچ برنامه‌ای به‌ صورت زنده حضور نداشته باشد و تهیه‌کننده‌ها ترجیح بدهند که با برنامه‌های ضبطی از حضور آقای مربی مستفیض شوند و در دعوت او به برنامه‌های زنده ریسک نکنند.

 

مسعود فراستی

حضور مداوم و پیوسته او در قاب سیما باعث شده است که این منتقد جنجالی و پرحاشیه نیاز به معرفی نداشته باشد منتقدی که همیشه اظهارنظرهایش درباره آثار هنرمندان نه‌تنها شبیه به ادبیات ژورنالیستی نبوده است که حتی در بیشتر مواقع به ادبیات کوچه و خیابانی نیز پهلو زده است تا جایی که همیشه لحن این منتقد خودش دستمایه منتقدین برنامه تلویزیونی «هفت» بوده است.

افراد جنجالی و پرحاشیه برنامه‌ های زنده صدا و سیما (عکس)

از جنجالی‌ترین اظهارنظرهای فراستی در طول چند سال گذشته می‌توان به صحبت‌های او درباره «جرم» مسعود کیمیایی و «دونده زمین» کمال تبریزی اشاره کرد؛ اما نکته جالب‌توجه درباره این منتقد پرحاشیه اینجاست که از زمان پیدایش «هفت» تا بحال این برنامه سه تیم سازنده مختلف را به خود دیده است که در میان همه ی ي این تغییر و تحول‌ها این تنها مسعود فراستی بوده است که در قاب زنده این برنامه به کار خودش ادامه داده است.

 

محمد مایلی‌کهن

اما این مربی همیشه شاکی را نیز میشود به لیست مهمان‌های خطرناک برای دعوت در برنامه‌های تلویزیونی اضافه کرد برای آشنایی بیشتر با روحیات این مربی قدیمی کافی است نگاهی به بیانیه تند و تیز او در چندساله گذشته بیندازید تا با الفاظ جدیدی مثل گروهبان قند علی و گنده باقالی آشنا شوید.

افراد جنجالی و پرحاشیه برنامه‌ های زنده صدا و سیما (عکس)

این لحن و ادبیات جناب مربی فقط به رسانه‌های مکتوب ختم نمیشود تا جایی که چشمه‌هایی از آن را میتوان در برنامه‌های زنده تلویزیونی نیز دید که آخرین نمونه ان به برنامه «نود» مربوط میشود، شبی که در ان محمد مایلی کهن عادل را با لفظ کی‌روشی پور خطاب کرد و با یک جمله تند و تیز مجری برنامه را موردعنایت قرارداد.

 

بهنوش بختیاری

اگر کمی مصاحبه‌ها و کارهای بهنوش بختیاری را دنبال کرده باشید متوجه خواهید شد که این بازیگر سینما و تلویزیون در میان مردم به عنوان نمونه بارز یک فرد احساساتی شناخته میشود تا جایی که همین احساسات غلیظ خانم بازیگر در چند برنامه تلویزیونی کار دست او داده و بعضاً برای عوامل برنامه نیز دردسرساز بوده است.

افراد جنجالی و پرحاشیه برنامه‌ های زنده صدا و سیما (عکس)

میتوان به حضور بهنوش بختیاری در اختتامیه «ماه‌عسل» 92 اشاره کرد، برنامه‌ای که بختیاری در ان به‌قدری منقلب شد که به گذشته تلخ و بی‌توجهی‌هایی که خانواده‌اش در دوران جوانی نسبت به او داشته اعتراف کرد. اما آخرین نمونه ان به حضور او در برنامه زنده «سه ستاره» برمی‌گردد، او در میان خاطره‌گویی‌هایش اعلام کرد که بخاطر زود رسیدن به برنامه به‌جای تاکسی مجبور به گرفتن موتور شده است…

 

پروفسور کردوانی

استاد کردوانی در طول این چندساله جزو کسانی است که به‌ واسطه علم و تخصصش در زمینه کویرشناسی پای ثابت برنامه‌های تلویزیونی است تا با لحن و ادبیات خودمانی و شیرین برایمان از بحران بی‌آبی و طریقه درست مصرف توضیح دهد.

افراد جنجالی و پرحاشیه برنامه‌ های زنده صدا و سیما (عکس)

اما یکی از ویژگی‌هایی که باعث شد تا این چهره ماندگار را در لیست مهمانان دردسرساز سیما بگذاریم غیرقابل‌پیش‌بینی بودن پرفسور کردوانی است تا جایی که تجربه در یکی دو برنامه زنده ثابت کرده است که اگر پرفسور کردوانی به شکل ناگهانی و بی هماهنگی حین پخش زنده، برنامه شما را ترک کرد نباید زیاد تعجب کنید.

برچسب‌ها: