بروزرسانی : 3 آذر 1402

نابودی چهره زیبای این زن پس از اعتیاد به شیشه (+ عکس)

نابودی چهره زیبای این زن پس از اعتیاد به شیشه (+ عکس)

اعتیاد به شیشه این زن مانکن را به این روز انداخت …

به گزارش تالاب زندگی این مانکن زن زیبا که برنده برترین مدل کشور آمریکا بوده است به علت اعتیاد به شیشه دچار دگرگونی بسیار شدیدی شده است. این خانم جائل استراس نام دارد، برنده رقابت برترین مدل آمریکایی بود اما اعتیاد به شیشه زندگی او را به کلی تغییر داد.

جائل استراس مدل جذابی بود که برنده رقابت برترین مدل آمریکایی شد اما اعتیاد به شیشه تمام زندگی او را عوض کرد. این مدل 28 ساله اعتیاد شدیدی به مصرف شیشه دارد و اکنون مدت 5 سال است که بی خانمان است و در کنار خیابان ها بصورت کارتن خواب زندگی میکند.

این در حالی است که در سال 2005 او در رقابت مدل بعدی امریکایی حضور داشت و برنده این رقابت شده و اینگونه به دنیای مد معرفی شد.

نابودی چهره زیبای این زن پس از اعتیاد به شیشه (+ عکس)

اعتیاد به شیشه مانکن معروف

جائل استراس اکنون با حضور در یک برنامه تلویزیونی درخواست کمک کرده است و میخواهد برای همیشه از این اعتیاد خلاص شود. گفته میشود او زمان حضور در آن برنامه هم معتاد بوده و به تازگی اعتیاد را شروع کرده بود و خیلی ها معتقد هستند که به همین دلیل نباید به او اجازه شرکت در رقابت داده میشد.

نابودی چهره زیبای این زن پس از اعتیاد به شیشه (+ عکس)

یک مدل معروف که نامی از وی گفته نشده است در این رابطه میگوید با دیدن مصاحبه او شوکه شدم ، اما اعتقاد دارم جائل کار خوبی را انجام داد چرا که بسیاری از مردم این برنامه را دیده اند و بیان زندگی رغت بار او میتواند خیلی ها را به خود آورد تا بتواند زندگی شان را عوض کنند.

به گزارش تالاب: جائل در سن 22 سالگی یک مدل معروف و فوق العاده بود که در زمان حضور در رقابتها داوران را به شدت تحت تاثر قرار داده بود اما حالا باید برای زنده ماندن با اعتیاد مبارزه کند.

نابودی چهره زیبای این زن پس از اعتیاد به شیشه (+ عکس)

خانواده اش بارها به او کمک کردند تا اعتیادش را ترک کند اما هرگز موفق نبودند او اخیرا به دلیل از دست دادن یکی از نزدیکترین دوستانش به خاطر سوء مصرف مواد از تصمیم گرفت شیشه را ترک کند و برای همین درخواست کمک کرد.

در حال حاضر یک پزشک به نام دکتر پیل به صورت داوطلبانه به او کمک میکند تا بتواند به زندگی عادی بازگرد اگرچه او اکنون نه تنها به یک مدل بلکه حتی به یک زن عادی هیچ شباهتی ندارد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت