دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

مشاهده پلنگ کمیاب ایرانی در خلخال (عکس)

مشاهده پلنگ کمیاب ایرانی در خلخال (عکس)

مشاهده پلنگ کمیاب ایرانی در خلخال

متاسفانه پلنگ ایرانی بسیار کمیاب اسـت و خوشبختانه کـه عکسی جدید از پلنگ ایرانی بـه ثبت رسیده کـه امیدواریم از این مدل خبرها بیشتر بشنویم و پلنگ ایرانی از خطر انقراض نجات پیدا کند. سرپرست حفاظت محیط زیست خلخال گفت: عکسهای و فیلم پلنگ ایرانی در خلخال توسط یکی از دوستداران محیط زیست اهل تهران انتشار یافت.

 

مهدی کسایی در مصاحبه با تالاب در اردبیل با اشاره بـه ضبط تصویر و فیلم یک پلنگ در خلخال اظهار داشت:

یک دوستدار محیط زیست کـه ساکن تهران و اصالتا اهل یکی از روستاهای بخش خورش رستم خلخال اسـت حین گشت و گذار در حاشیه رودخانه قزل اوزن واقع در خارج از محدوده مناطق حفاظت شده این شهرستان با محض مشاهده یک قلاده پلنگ اقدام بـه تهیه عکس و فیلم برداری از اینگونه کمیاب ودر دسترس انقراض کرده اسـت.

مشاهده پلنگ کمیاب ایرانی در خلخال (عکس)

وی بیان کرد: پس از انتشار عکس هایي در فضای مجازی با مشاهده پلنگ ایرانی در خلخال، با پیگیری‌هاي‌ بعمل آمده این فرد با مراجعه بـه اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خلخال، عکسهای و فیلم‌هاي‌ تهیه شده از پلنگ ایرانی را بـه همراه مختصات و موقعیت جغرافیایی، زمان و تاریخ دقیق مشاهده در اختیار این اداره قرار داد.

 

سرپرست حفاظت محیط زیست خلخال گفت:

در 2 سال گذشته محیط‌بانان این شهرستان نیز موفق بـه ثبت عکس هایي از اینگونه پلنگ ایرانی کمیاب در مناطق حفاظت شده شهرستان خلخال شده اند.

برچسب‌ها: ,

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
کبوترهای نامه بر در جنگ جهانی اول + عکس در جنگ جهانی اول برای برقراری ارتباط از کبوترهای نامه بر استفاده میشد. به گزارش تالاب عکس های کبوتر های نامه‌بر در جنگ جهانی اول را می بینید. کبوترهای نامه بر ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

زنی که با 5 شوهرش زندگی میکند (+عکس)
زنی که با 5 شوهرش زندگی میکند (+عکس)
مشاهده بیشتر