آخرین پیامک و تماس میترا استاد قبل از مرگ !

آخرین پیامک و تماس میترا استاد قبل از مرگ !

میترا استاد توسط شوهرش بـه قتل رسید !

شوهر میترا استاد کـه شهردار سابق تهران نیز بود با اسلحه کمری میترا استاد را بـه قتل رساند. «میترا استاد»‌ همسر دوم محمدعلی نجفی دیروز در تماسی با تلفن شخصی خبرنگار انصاف نیوز خواهان این شد کـه گفت‌وگویی داشته باشد ودر این تماس مسایل خصوصی خودرا مطرح کرد؛ ظهر امروز خبر آمد کـه در خانه‌اش بـه ضرب گلوله کشته شده ست.

آخرین پیامک و تماس میترا استاد قبل از مرگ !

میترا استاد در ساعت ۱۵:۳۱ دقیقه‌ي دیروز،‌ دوشنبه، در تماسی تلفنی با خبرنگار انصاف نیوز گفته بود میخواهم گفت و گو‌اي کنم تا کمی از آبروی رفته‌ام بازگردد. او همچنین از وعده‌هاي‌ پیش از ازدواجش گفت کـه مدعی بود محقق نشده اسـت.

 

آخرین پیامک و تماس میترا استاد قبل از مرگ !

ادعاهای خانم استاد دراین تماس‌ها قابل تایید و رد از سوی انصاف نیوز نیست. چون این تماس تلفنی از سوی او ودر روز تعطیل بوده، امکان ضبط ان نیز نبود و برای همین دراین خبر نقل نشده اسـت.

 

ضمن این کـه این تماس‌ها در قالب گفتگو نبوده اسـت و پس از ان انصاف نیوز آمادگی خودرا برای گفت و گو‌ي حضوری در روز سه‌شنبه اعلام میکند.

 

میترا استاد کـه در دونوبه شب گذشته با خبرنگار انصاف نیوز تماس گرفته بود در ادامه‌ي این گفت‌وگوها مدعی شد کـه همان‌ گونه با پزشک نجفی زندگی می کند.

 

دراین مکالمه، قرار شد کـه میترا استاد سه‌شنبه بـه دفتر انصاف نیوز بیاید تا گفت‌وگویی مفصل انجام شود اما شب در پیامکی نوشت: «ما می‌ریم مسافرت انشاالله بهتون خبر می‌دم برای قرار حضوری.»

 

او همچنین در ساعت ۲۴:۴۰ «۱۲:۴۰ بامداد» دو عکس نوشت برای خبرنگار انصاف نیوز فرستاد و پیام تشکر خبرنگار را کـه نزدیک ۸ صبح امروز ارسال شده بود سین کرده اسـت.

 

آخرین پیامک و تماس میترا استاد قبل از مرگ !

میترا استاد در زمستان هم تماسی با خبرنگار انصاف نیوز داشت. او در ان تماس هم با صدایی گرفته و بغض‌آلود سخن میگفت و گفت کـه میـــخواهد برای انجام یک گفتگو، بهمن‌ماه بـه انصاف نیوز بیاید اما ان را هم کنسل کرد و گفت: با اطرافیانم کـه مشورت کردم گفتند «فعلاً دست نگهدار، شاید تغییری رخ دهد.»

 

میترا استاد اولین بار در آبان ماه ۹۷ گفت‌وگویی با انصاف نیوز داشت و درباره‌ي نحوه‌ي آشنایی، ازدواج، تخریب‌ها و …. صحبت کرده بود. چند روز پیش از ان خبر گفتگو‌ي دیگری از او با یک کانال تلگرامی بـه نام امید منتشر شده بود. خبرنگار انصاف نیوز از طریق ادمین ان کانال عدد‌ي تلفن خانم استاد را بـه‌دست آورده بود.

 

انصاف نیوز در طول این مدت بارها برای گفتگو با پزشک نجفی تلاش کرد اما موفق بـه گفتگو نشد.

 

منبع: انصاف نیوز

جدیدترین مطالب سایت
خوابگاه دانشگاه خوارزمی کرج، پس از زلزله (+ فیلم)
خوابگاه دانشگاه خوارزمی کرج، پس از زلزله (+ فیلم)