کمک های مردم مسلمان به افراد فقیر در لندن

کمک های مردم مسلمان به افراد فقیر در لندن

کمک های مردم مسلمان تبعه لندن به افراد فقیر

 

هر انسانی دوست می دارد که به هم نوع خود کمک نماید.

 

مردم لندن به مردم بی خانمان کمک های بسیاری کردند.کمک به بی خانمان ها در لندن اتفاق افتاده است و افراد بسیاری به بی خانمان ها کمک می کنند.مردم لندن به مناسبت رسیدن به کریسمس به افراد زیادی کمک کردند.

 

به گزارش تالاب مسلمانان ساکن لندن، پایتخت انگلیس به مناسبت فرار رسیدن کریسمس، ۱۰ تن مواد غذایی به بی‌خانمان‌ها کمک کردند.

 

گزارش‌ها حاکی است حدود ۷۵۰۰ مسلمان، پس از نماز جمعه در این رویداد خیرخواهانه در «مسجد شرق لندن» حضور یافتند و کمک‌های مالی و غذایی خود را برای افراد نیازمند هدیه کردند.

 

کمک های مردم مسلمان به افراد فقیر در لندن

کمک مسلمانان لندن , کمک مسلمانان به بی خانمان های لندن , کمک مالی مسلمانان به بی خانمان ها در لندن , یاری به بی‌خانمان‌های لندن

 

به گزارش سماتک به نقل از  پایگاه اینترنتی روزنامۀ «لاندن ایونینگ استاندارد»، هم‌زمان کمک‌های مالی نیز از کسب‌وکارهای محلی، مدارس و دانشگاه‌ها ارسال شدند.

 

بر اساس این گزارش، کمک‌های جمع‌آوری‌شده به نیازمندان ازجمله بی‌خانمان‌ها و کارتن‌خواب‌ها داده خواهد شد. بیش از ۹۰ درصد از این مواد غذایی به غیرمسلمانان اهدا می‌شود.

کمک های مردم مسلمان به افراد فقیر در لندن

رهبران دیگر گروه‌های مذهبی ازجمله کشیش‌ها نیز با حضور در این رویداد، حمایت خود را از آن اعلام کردند. گَری بردلی، کشیشی که در این رویداد خیرخواهانه شرکت کرده است، گفت: این یک نمونه از «همکاری همۀ ادیان» برای کمک به بشریت است.

کمک های مردم مسلمان به افراد فقیر در لندن

کمک های مردم مسلمان تبعه لندن به افراد فقیر

 

افزایش «بی‌سابقۀ» بی‌خانمانی در انگلیس

گزارش‌ها حاکی است بی‌خانمانی در انگلیس به دلیل افزایش اجاره‌بهای مسکن رو به افزایش است. گفته می‌شود شمار افرادی که در خیابان‌های انگلیس زندگی می‌کنند طی دو سال اخیر حدود ۳۰ درصد افزایش ‌یافته و به سطحی «بی‌سابقه» رسیده است.

 

بر اساس گزارش‌ها، در هر شب حدود ۳۵۰۰ نفر در خیابان‌های انگلیس می‌خوابند. کارشناسان دربارۀ «بی‌خانمانی پنهان» نیز در این کشور هشدار داده‌اند که افرادی را شامل می‌شود که محل خواب مناسبی ندارند، ازجمله کسانی که در اقامتگاه‌های موقت به سر می‌برند.

 

تازه‌ترین آمار نشان می‌دهد ۶۸ هزار و ۵۶۰ خانوار در انگلیس بین جولای و سپتامبر سال گذشته در اقامتگاه‌های موقت زندگی کرده‌اند که بالاترین آمار از زمان آغاز رکود اقتصادی در سال ۲۰۰۸ محسوب می‌شود.

 

جدیدترین مطالب سایت