دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

18 مورد به تحریم آمریکا علیه ایران اضافه شد

18 مورد به تحریم آمریکا علیه ایران اضافه شد

اضافه شدن 18 مورد به تحریم آمریکا علیه ایران 

 

وزارت خزانه‌داری ایالات امریکا در تازه‌ترین اقدام خود 7 گروه و 5 فرد را به خاطر کمک نظامی به ایران یا سپاه پاسداران هدف تحریم‌هاي خود قرار داده هست.

دولت ترامپ در تازه‌ترین اقدام خود ۱۸ شهروند و گروه ایرانی دیگر را تحت تحریم خود قرار داد.
به گزارش تالاب:به نقل از آسوشیتدپرس، کشور آمریکا 18 شهروند، گروه و شبکه‌ ایرانی را به خاطر «حمایت از توسعه موشک‌هاي بالستیک ایران» تحت تحریم قرار داد.

 

این اقدام تنها یک روز پس از آن صورت گرفت که دولت کشور آمریکا به کنگره اعلام کرد که ایران به توافق هسته‌اي هسته‌اي پایبند بوده و کاهش تحریم‌هاي هسته‌اي را همچنان می توان ادامه داد.

 

وزارت خزانه‌داری کشور آمریکا در تازه‌ترین اقدام خود 7 گروه و 5 فرد را به خاطر کمک نظامی به ایران یا سپاه پاسداران هدف تحریم‌هاي خود قرار داده هست. این تحریم‌ها همینطور شامل آنچیزی هست که به گفته ایالات امریکا یک گروه جنایی بین‌المللی مستقر در ایران و 3 فرد مرتبط با آن هست.

 

وزارت خارجه ایالات امریکا نیز دو گروه دیگر مرتبط با برنامه موشک‌هاي بالستیک ایران را تحت تحریم قرار داده هست.

 

براساس این تحریم‌ها، هر گونه دارایی این افراد و گروه‌ها در کشور آمریکا مسدود شده و آمریکایی‌ها از هرگونه تجارت با آن‌ها منع می شوند.

 


اخبار اقتصادی

بیشتر بخوانید
جزئیات کامل عرضه بنزین برند در کلانشهرها طریقه عرضه بنزین برند در کلانشهرها منصور ریاحی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های از طریقه عرضه محصولات نفتی و جایگاه های معتبر را برای شناسایی معرفی نموده اند.نفتی با اشاره به آغاز ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

ماجراهای واقعی از وجود ارواح
ماجراهای واقعی از وجود ارواح
مشاهده بیشتر