آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار تیر 1397

آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار تیر 1397

قیمت خودروهای داخلی در بازار تیر 1397

با افزایش قیمت خودروها در هفته هاي‌ قبل و ثابت ماندن قیمت خودروها نسبت به قبل تر را دراین هفته شاهد هستیم.

 

به گزارش تالاب وضعیت قیمت ها نسبت بآخرین روزهای خرداد در بازار کمی باثبات تر اما همان‌ گونه گران است هر چند که فعلاً از قیمت هاي‌ ساعتی که در هفته هاي‌ گذشته شاهد ان بودیم کاسته شده اما خرید و فروش به کندی صورت می‌گیرید .

هر ساله و با آغاز فصل تابستان بازار خرید و فروش اتومبیل رونق گرفته و بازار وضعیت بهتری می یافت اما گویا امسال شرایط متفاوت بوده و بازار در فصل تابستان به خواب زمستانی رفته است.

 

موج افزایش قیمت در هفته هاي‌ گذشته با دلایلی شامل نوسانات ارزی، خرید برای سرمایه گذاری ودر کنار ان کاهش عرضه توسط ماشین سازان همراه بود که این اتفاقات باعث شد تا قیمت ها در بازار افزایش قابل ملاحظه ایی یابد . 

 

بررسی ها از بازار ماشین نشان می‌دهد که قیمت عده اي از خودرو های داخلی علی رغم پیش فروش هایي که اینروزها شرکت هاي‌ خودروساز داخلی داشته اند هنوز کاهش قابل ملاحظه نداشته است و حتی در عده اي از خودروها نسبت به روزهای پایانی خرداد افزایش قیمت را نیز شاهد هستیم .

 

الان قیمت خودروهایی مانند پارس ال ایکس، پژو 405 اس ال ایکس ؛ پژو 405 و پژو 206 تیپ 2 نسبت به روزهای پایانی خرداد از 500 تا 2 میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده است هر چند که این کاهش قیمت در مورد 2 خودروی مونتاژی پژو 2008 و مزدا 3 تا 20 میلیون تومان نیز بوده است.

 

در ان سوی بازار نیز خودروهایی مانند پژو پارس، 206 تیپ 5؛ 206 وی 8؛ دنای توربو، هیوندا اکسنت و آی 20 ،اچ سی کراس و حتی پراید هاچ بک با افزایش قیمت 1.5 تا 20میلیون تومانی را در طی 25 روز گذشته داشته اند که بیشترین رشد قیمت مربوط به هیوندا اکسنت بوده است.

 

بر اساس این گزارش آخرین قیمت خودرو های داخلی در بازار به شرح جدول زیر است:

قیمت هاي‌ درج شده مربوط به خودرو های کاردکس در بازار است ودر صورتی که خریدار خواهان خودروی دارای پلاک باشد باید رقمی اضافه تر را پرداخت کند.

طبق معمول زمان پلاک شدن اتومبیل هاي‌ کاردکس یک هفته تا 10 روز بستگی به کارخانه تولید کننده اتومبیل دارد.

 

آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار تیر 1397

قیمت خودروهای داخلی

 
برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت