آتش زدن یک دختر

مجموعه : اخبار حوادث
آتش زدن یک دختر

آتش زدن یک دختر

به گزارش تالاب عصر پنجم دی ماه ماموران پلیس آگاهی رباط کریم در جریان انتقال پیکر سوخته دختر 16 ساله ای به یکی از بیمارستان های این شهر قرار گرفتند.

 

ماموران پس از حضور در بیمارستان دریافتند دختر نوجوان به نام فتانه در حالی که بدنش دچار سوختگی شدید شده بود از سوی کارگرهای پتروشیمی به بیمارستان انتقال یافته بود.

 

مادر فتانه در جریان بازجویی ها گفت: دخترم در یک دبیرستان در قلعه میر جاده ساوه درس می خواند هر روز ساعت 6عصر با تعطیل شدن مدرسه به خانه می آمد اما امروز بازگشتش طولانی شد در حالیکه نگرانش بودم مرد ناشناسی با من تماس گرفت و گفت دخترم را به بیمارستان منتقل کرده من هم سریع خود را به بیمارستان رسانده و با پیکر سوخته فتانه روبرو شدم کارگران پتروشیمی نیز در جریان بازجویی ها مدعی شدند عصر روز حادثه در حال رفتن به خانه بودند که متوجه دختری در بیابان های اطراف قلعه میر شدند که شعله ور بود بعد هم با پتو آتش را خاموش کرده و این دختر را به بیمارستان انتقال دادند.

 

با توجه به شدت سوختگی های دختر دانش آموز پزشکان او را برای ادامه مداوا به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل کردند، اما تلاش پزشکان برای نجات جان او موثر واقع نشد و فتانه یک روز بعد جان خود را از دست داد.

 

در حالیکه پرونده در اختیار کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی قرار گرفته بود، یکی از پرستاران بیمارستان سرنخ کشف این جنایت را به ماموران داد.

 

او در جریان تحقیقات اظهار داشت: زمانیکه فتانه را به بیمارستان رساندند او در حالیکه به سختی صحبت می‌کرد به من گفت دو سرنشین یک خودروی پیکان سبز رنگ قصد ربودن او را داشته اند که با مقاومت دختر جوان سرنشینان پیکان او را به بیابان های اطراف قلعه میر برده و در آنجا به آتش کشیده بودند.

 

از سوی دیگر در تحقیق از دوستان فتانه نیز مشخص شد چندی قبل پسر جوانی در مسیر مدرسه از فتانه خواستگاری کرده بود. خواستگار کینه جو وقتی با جواب رد دختر دانش آموز روبرو شد فتانه را به مرگ تهدید کرده بود.

 

با کشف این سرنخ ماموران سه پسر جوان را دستگیر کردند که آنها در تمام مراحل بازجویی ها منکر قتل شدند.

 

بازپرس جنایی رباط کریم نیز با توجه به دلایل موجود در پرونده برای چهار متهم به نام های محمد، روح الله ، شهرام و محمدرضا قرار مجرمیت و کیفرخواست صادر کرد و پرونده برای رسیدگی به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

 

صبح امروز جلسه دادگاه به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور 4 قاضی مستشار تشکیل شد که به دلیل منتقل نکردن یکی از متهمان به دادگاه جلسه رسیدگی به مرداد ماه موکول شد.

 

جدیدترین مطالب سایت