آتش سوزی وحشتناک در ساختمان مسکونی در شمال تهران (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
آتش سوزی وحشتناک در ساختمان مسکونی در شمال تهران (عکس)

آتش سوزی وحشتناک در ساختمان مسکونی در شمال تهران

هنوز علت آتش سوزی مشخص نیست و آتشنشانان جهت مهار آتش به محل اعزام شده اند.

به گزارش تالاب سید جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا زمان شروع این آتش سوزی را حدود ساعت 10 صبح اعلام کرد. ساختمان شرکت نفت و گاز قشم واقع در شمال شهر تهران پیش از ظهر امروز«سه شنبه» دچار آتش سوزی شد.

 

سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با تایید این حادثه گفت: برای خاموش کردن حریق این ساختمان 10 طبقه اداری در بلوار صبا ماموران چند ایستگاه به محل اعزام شده اند.

آتش سوزی وحشتناک در ساختمان مسکونی در شمال تهران (عکس)

آتش سوزی وحشتناک در ساختمان شرکت نفت در شمال تهران

 

سید جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا زمان شروع این آتش سوزی را حدود ساعت 10 صبح اعلام کرد. وی توضیح داد: طبقات نهم و دهم این ساختمان اداری دچار آتش سوزی شده که آتشنشانان در محل حادثه مشغول مهار هستند.

 

اطلاعات بیشتری از جزییات این حادثه هنوز منتشر نشده است.

 

آتش سوزی در یک مجمتع مسکونی ۹ طبقه در شمال تهران، چهار مصدوم تاکنون داشته که حال عمومی آنها خوب است.

 

جزئیات آتش سوزی ساختمان اداری ۱۰ طبقه در خیابان جردن

درباره حریق یک ساختمان اداری در خیابان جردن، گفت: دقایقی قبل آتش سوزی در یک ساختمان اداری در خیابان نلسون ماندلا (جردن )، خیابان صبا رخ داد که به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که آتش نشانان به‌ سرعت از چند ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی ادامه داد: محل حادثه ساختمان ۱۰طبقه اداری است که حریق از طبقه هشتم آن آغاز شده است. آتش نشانان در حال حاضر در حال اطفا حریق هستند.

 

به گفته وی تاکنون ۵ نفر مصدوم از ساختمان خارج شده و تلاش برای امداد و نجات ادامه دارد.

 

در حال حاضر علت اولیه وقوع این حادثه شعله ور شدن تینر در طبقه هشتم این ساختمان که درحال نقاشی بود عنوان شده است. آتش نشانان موفق به نجات ساکنان طبقات ۹ و ۱۰ از طریق پنجره و با استفاده از نردبان شدند.

جدیدترین مطالب سایت