آدم‌ ربایی و آزار و اذیت زنان تهرانی توسط مرد هوسران (+ فیلم)

مجموعه : اخبار حوادث
آدم‌ ربایی و آزار و اذیت زنان تهرانی توسط مرد هوسران (+ فیلم)

آزار و اذیت زنان و دختران تهرانی توسط مرد هوسران

فیلم دستگیری مرد شیطان صفت و آزار و اذیت زنان تهرانی

مردی که با رفتار خشونت آمیز به آزار و اذیت و سرقت و خلاف های متعدد در تهران مشغول بود توسط پلیس دستگیر و به دستگاه قضایی معرفی شد. این شیطان صفت معتاد به شیشه و سابقه دار میباشد و چندین بار هم روانه زندان شده بوده است.

 

آخر با تیر پلیس دستگیر میشود و روانه زندان میشود. در آخر فیلمی مشاهده خواهید کرد ؛ از زنانی که مورد آزار و اذیت این شیطان صفت در تهران قرار گرفته اند.

 

به گزارش تالاب مرد هوسرانی که با آزادی از زندان دست به آدم‌ربایی و اذيت و اذیت زنان و دختران جوان در پوشش مسافربری می کرد با شلیک گلوله پلیس دستگیر شد.

 

اوایل دی‌ سال گذشته بود که زنی وحشت زده به اداره پلیس رفت و از مرد جوانی به اتهام آدم‌ربایی و اذيت و اذیت شکایت کرد.

 

زن جوان در حالی‌که از شدت ترس دست و پایش می‌لرزید، گفت: ساعتی قبل از خانه‌ام بیرون آمدم ودر نزدیکی خیابان قلهک منتظر تاکسی بودم تا به محل کارم بروم که خودروی پژو‌405 بعنوان مسافرکش جلوی پایم توقف کرد. پس از گفتن مسیر در صندلی جلو نشستم و راننده که مرد جوانی بود به راه افتاد.

 

در بین راه راننده به بهانه ترافیک خیابان مسیرش را عوض کرد که به او اعتراض کردم و خواستم توقف کند و پیاده شوم که ناگهان چاقوی بزرگی به پهلویم گذاشت و مرا تهدید به مرگ کرد.

 

ترس وجودم را گرفته بودو قادر به حرف زدن نبودم که راننده در خیابان خلوتی توقف کرد. می خواستم با داد و فریاد از رهگذران تقاضای کمک کنم که مرا به شدت کتک زد و بعد هم به زور مرا اذيت و اذیت کرد. ساعتی بعد او پس از سرقت طلاها و اموال گرانقیمتم مرا در خیابان پیاده کرد و به سرعت از محل گریخت.

 

با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی رضوانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

به گزارش سایت تالاب مأموران در اولین گام از تحقیقات با شکایت‌هاي‌ مشابه و متعددی روبرو شدند که همگی حکایت از این داشت مرد جوانی در پوشش مسافرکشی با خودرو های پژو، پراید و… زنان و دختران جوان را ربوده و پس از اذيت و اذیت و سرقت اموالشان آن ها را داخل خیابان رها می کند.

 

آدم‌ ربایی و آزار و اذیت زنان تهرانی توسط مرد هوسران (+ فیلم)

آدم‌ ربایی و آزار و اذیت زنان تهرانی توسط مرد هوسران

 

شکایت‌های سریالی از متهم شیطان صفت

یکی از شاکیان که دخترجوانی بود روز 18فروردین‌ماه پس از فرار از دام مرد آدم ربا گفت: ساعت 8:30 صبح در حوالی خیابان کاوه سوار خودروی پرایدی شدم تا برای انجام کاری به مرکز شهر بروم. راننده مرد جوانی بودو به راه افتاد.

 

پس از طی مسافت کوتاهی به راننده مشکوک شدم که همان لحظه راننده چاقویی به پهلویم گذاشت و مرا تهدید کرد هیچ حرکتی نکنم. راننده خودرواش را در خیابان خلوتی متوقف کرد و با تهدید چاقو قصد تجاوز داشت. با گریه و التماس از او خواستم مرا رها کند، اما او سنگدل بودو فایده‌اي نداشت و مرا اذيت داد.

 

یکیدیگر از شاکیان هم گفت:

ساعت 17:20‌عصر روز شنبه 25‌فروردین‌ماه امسال در حوالی قلهک سوار خودروی پرایدی شدم تا به حوالی سیدخندان بروم. به خاطر این که آسان باشم در صندلی جلو نشستم و راننده هم که پسر جوانی حدوداً 30 ساله بود به راه افتاد.

 

در میانه راه راننده شروع به حرف زدن کرد که جواب وی را ندادم و از او خواستم مرا پیاده کند. راننده با شنیدن این حرفم چاقویی بزرگی از زیر پایش برداشت و به پهلویم گذاشت.

 

از ترس دست و پایم به لرزه افتاده بودو راننده هم مسیرش را تغییر داد تا این که دقایقی بعد در خیابان خلوتی توقف کرد و مرا با تهدید چاقو مورد اذيت و اذیت قرار داد.

 

خواهرم را با تهدید چاقو از پارکینگ خانه‌مان ربود

دختر جوان دیگری روز جمعه 21‌ اردیبهشت ماه خبر ربودن خواهر جوانش رابه مأموران پلیس خبر داد. وی گفت: ساعتی قبل با خودروی بی‌ام‌و گرانقیمتم همراه خواهرم از خانه یکی از بستگانمان به خانه‌مان در حوالی خیابان دروس برگشتیم.

 

در پارکینگ رابا ریموت باز کردیم و وارد پارکینگ شدیم. که ناگهان متوجه شدیم پسر جوانی با چاقوی بزرگی پشت سر ما وارد پارکینگ شد.

 

در حالی‌که از ترس شوکه شدیم مرد چاقو به دست به ما حمله کرد و خواهرم را در حالی‌که چاقو رابه گردن او فشار می‌داد کشان کشان به بیرون برد و بعد سوار خودروی پژو 405 کرد و به سرعت از محل گریخت. با داد و فریاد از رهگذران تقاضای کمک کردم اما خیابان خلوت بودو مرد آدم ربا خواهرم را ربود.

 

دخترجوان هم پس از رهایی از دام مرد شیطان صفت با طرح شکایتی گفت:

پس از این که مرد شیطان صفت با تهدید چاقو مرا ربود با گریه و زاری از او خواستم مرا رها کند، اما او به گریه‌هاي‌ من توجهی نمی کرد و به راهش ادامه داد تا این که در خیابان خلوتی توقف کرد و به زور مرا اذيت داد. در همین حال من با داد و فریاد از مردم کمک خواستم و موفق شدم از دام مرد هوسران فرار کنم اما او با خودرواش فرار کرد.

 

خودروی مرد هوسران سرقتی بود

در حالیکه هرروز به تعداد شاکیان افزوده میشد بررسی مأموران نشان داد مرد هوسران در تمامی آدم‌ربایی‌ها از خودروی سرقتی استفاده کرده و پس از اقدام به آدم‌ربایی و اذيت و اذیت به خاطر این که شناسایی نشود خودروی سرقتی را رها کرده و دوباره برای جنایت‌هاي‌ بعدی خودروی دیگری را سرقت می‌کرده است.

 

مرد هوسران با شلیک 3 تیر زمینگیر شد

در چنین شرایطی مشخصات مرد شیطان‌صفت به دستور قاضی در اختیار تمامی گشتی‌هاي‌ پلیس قرار گرفت و مأموران تحقیقات گسترده و فنی را برای دستگیری وی آغاز کردند تا این که روز چهارشنبه هفته قبل مأموران گشت کلانتری‌124 قلهک هنگام گشت‌زنی در محدوده استحفاظی به خودروی پژو پرشیایی که قصد سوار کردن زن جوانی را داشت، مشکوک شدند.

 

مأموران پس از استعلام عدد پلاک اتومبیل دریافتند خودروی پرشیا چند روز قبل اعلام سرقت شده است. بدین ترتیب مأموران برای توقف و دستگیری متهم اقدام کردند، اما راننده با دیدن مأموران اقدام به فرار کرد تا این که پس از تعقیب و گریز کوتاهی با شلیک سه‌تیر زمینگیر شد و به دام افتاد.

 

پس از دستگیری متهم مشخص شد وی همان راننده شیطان صفتی است که از مدتی قبل در پوشش مسافرکشی با تهدید چاقو زنان و دختران جوان را ربوده و مورد اذيت و اذیت قرار داده است.

 

از سوی دیگر بررسی سوابق متهم نشان داد وی چند سال قبل به اتهام اذيت و اذیت زنان و دختران جوان دستگیر و راهی زندان Prison شده است که پس از آزادی در دی‌‌سال قبل دوباره جنایت‌هاي‌ خودرا ازسر گرفته است.

 

صبح دیروز متهم برای تحقیق به دادسرای امور جنایی منتقل شد. وی در بازجویی‌ها به جرم‌هاي‌ خود اعتراف کرد. قاضی رضوانی پس از تحقیقات دستور انتشار عکس متهم را صادر کرد و تقاضای کرد چنانچه فرد یا افرادی از سوی مرد هوسران مورد آدم‌ربایی و اذيت و اذیت قرار گرفته‌اند برای طرح شکایت به اداره شانزده پلیس آگاهی پایتخت مراجعه کنند. متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

آدم‌ ربایی و آزار و اذیت زنان تهرانی توسط مرد هوسران (+ فیلم)

مرد شیطان صفت با لباس دخترانه

 

گفت‌وگو با مرد هوسران و متجاوز به زنان

 

خودت را معرفی کن‌؟

امید 30 ساله هستم.

 

چند دختر یا زن را ربودی‌؟

درست یادم نیست اما فکر کنم هفت نفر.

 

در پرونده ات نوشته بیش از 20 شاکی داری‌؟

«سکوت می کند.»

 

چه شد که تصمیم به آدم‌ربایی و اذيت و اذیت گرفتی‌؟

عقده داشتم از زنان.

 

چرا‌؟

من بچه بالای شهرم و وضع مالی پدرم خوب است. چند سال قبل در مهمانی یکی از دوستانم شرکت کردم و با دخترجوانی به نام الهه آشنا شدم. من عاشق او شدم و تصمیم داشتم با او ازدواج کنم. او هم مدعی بود عاشق من است، اما مرا معتاد Addicted به شیشه کرد.

 

مدتی بعد به خاطر اعتیاد به شیشه سرقت کردم و به زندان افتادم. وقتی از زندان آزاد شدم، فهمیدم او به من خیانت کرده و با فرد دیگری دوست شده‌است. از همان روز به بعد از زنان عقده گرفتم.

 

درسوابقت آمده اتهام قبلی تو هم تعرض به زنان است.

«سکوت متهم»

 

شما وضع مالی خوبی داشتید چرا دست به سرقت زدی‌؟

پدرم وقتی فهمید شیشه‌اي شده‌ام به من پول نمی‌داد. من عاشق ماشین بودم او هم گفت هر وقت اعتیادت را ترک کردی برایت ماشین میخرم.

 

بیشتر توضیح بده‌؟

هر وقت شیشه مصرف میکردم روحی به من دستور می‌داد که زنان و دختران جوان را بربایم و مورد اذيت و اذیت قرار دهم. بهمین دلیل ابتدا ماشین سرقت میکردم و با خودروی سرقتی زنان جوان و دختران را سوار می کردم.

 

با چه تهدید می کردي‌؟

با چاقو یا پیچ گوشتی.

 

تجاوز هم میکردی‌؟

نه فقط اذيت و اذیت میکردم.

 

ساعت خاصی آدم‌ربایی میکردی‌؟

نه، هر وقت شیشه مصرف می کردم و حالم خوب بود تصمیم می گرفتم و با خودروی سرقتی زنان و دختران را بعنوان مسافر سوار می کردم و بعد هم… .

 

دراین مدت چند تا ماشین سرقت کردی‌؟

فکر کنم سه اتومبیل.

 

زنان و دختران ربوده شده وقتی التماس یا گریه می کردند چه حسی داشتی‌؟

حسی نداشتم. گاهی هم انها را رها میکردم.

 

فکر می کردی گرفتار شوی‌؟

نه.

 

آخرین حرف‌ت چیست ؟

من قید زندگی‌ام را زده‌ام و می دانم که اعدام میشوم.

 

متهم با تمام رفتار زشت و خشونت باری داشت فکرش را نمیکرد روزی به دام قانون بی افتد و مجازات شود. ( اعدام چنین افرادی کمترین مجازاتی است که می توان برایشان در نظر داشت)

جدیدترین مطالب سایت