اخاذی از مردان به بهانه سقط جنین

مجموعه : اخبار حوادث
اخاذی از مردان به بهانه سقط جنین

اخاذی به بهانه سقط جنین توسط زن مسن 

با شکایت مردی در کلانتری و پیداشدن شکایت هاي نمونه و تکمیل پرونده متوجه شدن که یک زن با بهرهگیری از دو مرد از مرادن باج گیری می کردن ادامه مقاله را در سایت تالاب دیدن نمایید چندی پیش مردی با حضور در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب یافت‌آباد تهران از یک زن و دو مرد به تهمت اخاذی شکایت کرد.

شاکی به قاضی گفت:
چند شب پیش در یکی از بزرگراه‌هاي جنوبی تهران در حرکت بودم که زنی میانسال را سوار کردم. او با من درددل کرد و از مشکلات و زندگی‌اش گفت. او مدعی شد، پسری دارد و هزینه زندگی‌شان بسختی فراهم سازی میشود.

 

آن قدر از بدبختی‌هایش گفت که تصمیم گرفتم از نزدیک وضع زندگی وی را ببینم و کمکش کنم. به منزل‌اي در شهرک ولی‌عصر رفتیم. با اصرار او وارد منزل شدم.
دقایقی بعد دو مرد جوان که مدعی بودند خویشاوندانش میباشند، وارد منزل شدند. وی ادامه داد: آن دو مرا کتک زدند. بعد هم از من با تلفن همراه تلفن همراه فیلم و تصویر سیاه تهیه کردند. همانجا بود که متوجه شدم با هم همدست میباشند.

 

اخاذی از مردان به بهانه سقط جنین 

انها به زور کارت بانکی من و رمز آن را گرفتند و موجودی حسابم را خالی کردند، حتی یک فقره چک از من دریافت و 9 میلیون تومان اخاذی کردند.

ساعاتی در آن منزل زندانی‌ام کردند، بعد با بستن چشمانم مرا داخل خودرویم انداخته و بیرون بردند.

در محله‌اي خودرویم را متوقف کرده و پیاده شدند. تهدیدم کردند اگر شکایت کنم، تصویر و فیلم‌ها را در شبکه‌هاي اجتماعی منتشر میکنند و مرا به دردسر می اندازند.

 

با دستور قضایی، ماموران کلانتری شهرک ولی‌عصر برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند. این درحالی بود که افراد دیگری نیز با حضور در کلانتری و دادسرا شکایت‌هایي نمونه مطرح کردند.

بررسی‌ها نشان می‌داد زن اخاذ و همدستانش از هر کدام 9 میلیون تومان یا اکثر پول گرفته‌اند. در این مرحله ماموران متوجه شدند زن اخاذ منزل اجاره‌اي‌اش را تغییر داده هست، اما با تحقیق از همسایه‌ها معلوم شد او بعنوان نیروی خدماتی در یکی از بیمارستان‌هاي جنوبی شهر تهران کار می کند. با مشخص شدن این موضوع ماموران پیروز به دستگیری او در بیمارستان شدند.

 

متهم زن ابتدا به کلانتری منتقل و به جرایمش اعتراف کرد و در ادامه برای تحقیقات به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران منتقل شد. وی به افسر تحقیق گفت: من تنها زندگی میکردم، اما درآمدم کفاف حل مشکلات مالی و بدهی‌هایم را نمی‌داد. از سوی دیگر میخواستم پولدار شوم . همین باعث شد دست به اخاذی‌هاي سیاه بزنم. هفت ماه پیش با دختری که خواهرزاده‌ام هست، اخاذی از مردان را شروع کردیم.

اخاذی از مردان به بهانه سقط جنین 

او در تلگرام و اینستاگرام و دیگر شبکه‌هاي اجتماعی با مردها دوست می‌شد و انها را اغفال میکرد. او با رفتن به منزل انها از وضع زندگی‌شان سر درمی‌آورد. وی افزود: بعد کار من شروع می‌شد. چند هفته بعد از آشنایی، با فرد موردنظر تماس می گرفتم و خواهرزاده‌ام را به جای دخترم جا می‌زدم که باردار شده و باید هزینه سقط جنین وی را بپردازد، در غیر این صورت مقابل منزل‌اش می آییم.

 

هر کدام بابت سقط جنین دروغین چند میلیون تومان پرداخت می کردند. مدتی بعد تصمیم گرفتم برای کسب پول اکثر تنهایی دست به اخاذی بزنم. با شناسایی مردانی که دچار مشکلات مالی بودند انها را با خودم همراه میکردم تا نقش برادر یا پسرانم را بازی کنند.

متهم ادامه داد:

بعد در کمین مردان هوسران در بزرگراه‌ها می‌نشستم و آن ها را به منزل‌ام می‌کشاندم و همدستانم با تهیه فیلم و تصویر سیاه ازآنها اخاذی می کردند. پول‌ها را میان یکدیگر تقسیم می کردیم. در شهرهای بومهن، فردیس و کرج دست به چنین جرایمی زدیم.

 

چند ماه پیش نیز در تهران با دو مرد آشنا شدم. هر دو مشکل مالی داشتند و یکی از آن ها حتی بابت پرداخت دیه مردی 16 میلیون تومان بدهکار بود
که با من در اجرای نقشه سیاه اخاذی‌هایم همراه شدند. در ادامه تحقیقات دو مرد که همدستش بودند نیز در تهران بازداشت شدند و به جرایمشان اعتراف کردند. تحقیقات برای بازداشت خواهرزاده زن اغفالگر و مردان دیگری که با او در این اخاذی‌هاي سریالی همدست بودند، ادامه دارد و در حال بررسی می باشد تا دستگیریشانبا موفقیت پیش برود.

جدیدترین مطالب سایت