مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 30 مرداد 1402

ازدواج غیر اخلاقی پدر بزرگ با نوه اش (+عکس)

ازدواج غیر اخلاقی پدر بزرگ با نوه اش (+عکس)

ازدواج و رابطه جنسی مرد 70 ساله با نوه 26 ساله اش

ازدواج مرد 70 ساله با دختر 26 سال که بعد از ازدواج متوجه شد است با همسرش ارتباط فامیلی دارد و همسرش نوهای پسرس او حساب می شود. دختر 26 ساله که حالا از پدربزرگش حامله شده است نمی داند زندگی و آینده اش تباه شده است.

به گزارش تالاب : مرد 70 ساله ساکن میامی بعد از ازدواج با دختر 26 ساله فهمید همسرش دختر پسرش است! به گزارش سماتک حقیقت زمانی فاش شد که زن جوان سه ماه بعد از ازدواج آلبوم‌های قدیمی همسرش را ورق می‌زد. او در این بین پسر بچه‌ای را یافت که حاصل ازدواج نخست همسرش بود و با کمی دقت به این نتیجه رسید که این پسر بچه، پدرش است!

همسر اول این مرد همراه با پسرش به دنبال یک مشاجره خانه را برای همیشه ترک کرده بود و این مرد هرگز پسرش را بعد از آن تاریخ ندید. مرد بعد از این اتفاق مجددا ازدواج کرد و فرزندان زیادی داشت اما در سال 2010 در حالی که میلیونر شده بود از همسرش دومش نیز جدا شد. در سال 2016 مجددا در یک سایت همسریابی با دختر جوانی آشنا و از او درخواست ازدواج کرد.

همسر سوم او در واقع نوه‌اش از همسر اول است! این دختر بعد از اتمام دبیرستان به دنبال جر و بحث از خانه خارج شده بود و دیگر ارتباطی با خانواده خود نداشت.با وجود فاش شدن این حقیقت این زوج اعلام کرده‌اند که خوشبختند و قصد جدایی ندارند.

ازدواج غیر اخلاقی پدر بزرگ با نوه اش (+عکس)

ازدواج غیر اخلاقی پدر بزرگ با نوه اش 

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت