بارداری عجیب دختر 17 ساله توسط 4 دوست پسرش !

مجموعه : اخبار حوادث
بارداری عجیب دختر 17 ساله توسط 4 دوست پسرش !

دختر 17 ساله تهرانی توسط 4 دوست پسرش باردار شد

 

دختری که با رابطه غیر اخلاقی با 4 پسر باردار شد.

 

با مادرسایت تالاب باشید با بهترین ها باردار شدن دختر 17 ساله پس از رابطه جنسی با 4 دوست پسر در ویلای شمال پرونده جدیدی در دادسرا باز کرد. یک دختر 17 ساله با دوست پسر هایش راهی شمال شد و شب اول مورد تجاوز قرار گرفت.

 

مارال بین بچه محل ها به مجید معروف بود و از بچگی با پسران هم کوچه ای بازی می کرد به طوریکه رفتارش پسرانه شده بود و هیچ همبازی دختری نداشت.

 

 

به گزارش تالاب :خانواده اش هرچه اصرار داشتند این رفتارش اشتباه است گوشش بدهکار نبود.۱۷ ساله شده بود که دوستانش قرار گذاشتند به شمال سفر کنند او هم که بعد از مرگ پدرش یکه تاز خانه شان بود شال و کلاه کرد و روانه یکی از شهرهای شمالی شد بدون اینکه بداند چه سرنوشت شومی در انتظارش است.

 

شب نخست بود پس از کلی بازی و تفریح همه در ویلای اجاره ای خوابیدند اما هنوز نیم ساعت نگذشته بود که مارال سایه دوستانش را بالای سرخود دید آنها مشروب خورده بودند و این بار مارال هرچی التماس کرد و مدام گفت که بچه ها من مجید هستم کسی گوش نداد و ۴ دوست صمیمی اش یکی پس از دیگری به او تجاوز کردند و بعد بدون شرمساری رفتند به اتاق هایشان و خوابیدند.

 

صبح روز بعد مارال دیگر در ویلا نبود از آنروز به بعد مارل دیگر جواب تماس های دوستانش را نداد آنها پیغام دادند که پشیمان هستند و مست بوده و ندانستند چه کردند اما مارال مرتب به خود می پیچید و بارها تصمیم به خودکشی گرفت.

 

۳ماهی نگذشته بود که مارال فهمید باردار است و سراغ پسرها رفت هیچکدام نمی پذیرفتند که پدر باشند باید سقط جنین می شد و مارال از لحاظ جسمانی قادر به این کار نبود .

 

این دختر که هنوز رفتاری پسرانه دارد با مراجعه به دادسرا به طرح شکایت پرداخت و از پسران متجاوز شکایت کرد.با ادعاهای این دختر دوستان کثیف او بازداشت شدند و همگی پذیرفتند تحت تاثیر مشروبات الکلی همان شبانه وسوسه شده اند تا به مارال تجاوز کنند.با دستور بازپرس برای شناسایی پدر جنین آزمایشات ژنتیکی صورت گرفت و پرونده به دادگاه کیفری ارجاع شد.

جدیدترین مطالب سایت