مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 30 آذر 1395

بخاری نفتی در مدرسه مشکین شهر آتش گرفت !

بخاری نفتی در مدرسه مشکین شهر آتش گرفت !

آتشسوزی بخاری نفتی در مدرسه مشکین شهر

معلم فداکار دانش آموزان خود را از آتش سوزی نجات داد. هنوز هم داستان مدرسه هایی با بخاری نفتی و آتش گرفتن این بخاری ها در سر کلاس ، در ایران اتفاق می افتد !!

به گزارش تالاب این بار حادثه هولناک آتش گرفتن بخاری نفتی کلاس در یکی از مدارس دخترانه مشکین شهر جان دانش اموزان را به خطر انداخت .

در این میان اما معلم فداکار مشگين شهري، آتش سوزي مدرسه شهيد کاتب روستاي حماملو را که بر اثر نقص فني سيستم سوخت رساني بخاري به وقوع پيوسته بود را مهار و جان دانش آموزان را نجات داد.

به گزارشتالاب فداکاري معلم مشگين شهري باعث شد تا آتش سوزي در مدرسه شهيد کاتب روستاي حماملو مهار شده و از آسيب رسيدن به دانش آموزان اين مدرسه روستايي جلوگيري شود.

ظاهر نوروي بخشدار ارشق شهرستان مشگين شهر افزود: در اين حادثه که روز دوشنبه رخ داد به رغم سوختگي معلم مربوطه از ناحيه دست آسيب جدي به هيچ يک از دانش آموزان وارد نشده است.

بخاری نفتی در مدرسه مشکین شهر آتش گرفت !

آتشسوزی بخاری نفتی در مدرسه

او اضافه کرد: در اين حادثه بر اثر نقص فني سيستم سوخت رساني بخاري نفتي در کلاس درس آتش سوزي بوقوع پيوست و معلم فداکار بلافاصله اقدام به مهار آتش و خارج کردن دانش آموزان از کلاس درس کرد.

بخاری نفتی در مدرسه مشکین شهر آتش گرفت !

آتشسوزی بخاری نفتی در مدرسه

او تشريح کرد: با وجود گاز رساني به روستاي حماملو و وجود علمک گاز در ورودي مدرسه در حال حاضر مدرسه شهيد کاتب فاقد سيستم گرمايشي مناسب است.وي افزود: هم اکنون براي گرمايش محيط در اين مدرسه از نفت سفيد استفاده مي شود.

بخاری نفتی در مدرسه مشکین شهر آتش گرفت !

ميرعلي رحيمي زاد ، سرپرست فرمانداري مشگين شهر نيز با قدرداني از اقدام عليرضا ساقي معلم اين مدرسه گفت: در فرصت مقتضي از اقدام فداکارانه اين فرهنگي تجليل خواهد شد.

بخش ارشق در شمال شرقي مشگين شهر واقع شده و 68 کيلومتر مرز مشترک با جمهوري آذربايجان دارد.شهرستان مشگين شهر با 155 هزار نفر جمعيت در 90 کيلومتري شمال غربي اردبيل قرار دارد.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت