مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 21 مرداد 1398

تجاوز جنسی به بازیگران زن ایرانی در شبکه GEM

تجاوز جنسی به بازیگران زن ایرانی در شبکه GEM

تجاوز جنسی به بازیگران زن

تجاوز جنسی به بازیگران زن ایرانی در شبکه GEM ,  تهاجم فرهنگی و تجاوز به بازیگران در شبکه های ماهواره ای … موج مهاجرت به شبکه جم در حالی ادامه داشت که گویا در سرزمین ترکیه آرامش و امنیت فراوان در انتظار بازیگران است.

بازیگران زن : اما گویا اوضاع کاملا متفاوت است. بخش هایي از حرف هاي تلخ خانم بازیگر را می‌خوانید که برای بازیگری در شبکه جم تی وی ب ترکیه رفت و به او تجاوز شد و به زور با او رابطه جنسی برقرار کردند!

به گزارش تالاب اینروزها خیلی از بازیگران زن و مرد ایرانی برای بازی در شبکه جم تی وی به کشور های خارجی مانند ترکی مهاجرت می‌کنند که دراین میان خبری از یک بازیگر زن که به او تعرض شد بسیار داغ شده است. ماجرای این زن بازیگر را می‌خوانید :

وقتی به استانبول آمدم نمیدانستم چه نقشه هاي شومی برای من کشیده اند و مرا به منجلاب فساد و بردگی خواهند کشید.. از طرف من به تمام هنر پیشه ها و بازیگران هموطنم به خصوص خانم هاي هنر پیشه بگویید که فریب این دو فرد کثیف و پست را نخورند و گرنه به سرنوشت تلخ و شوم من دچار می‌شوند .

این جمله بخشی از درد گویه هاي یک هنر پیشه زن ایرانی است که دعوت به همکاری با یکی از شبکه هاي ماهوره اي را پذیرفت و برای ایفای نقش به ترکیه رفت. ماجرا زمانی فاش شد که یکی از دوستان قدیمی این زن بازیگر برای گردش و استراحت به آنتالیا رفت و چون می‌دانست که دوست بازیگرش در همان شهر اقامت دارد در جست و جوی او برآمد.

تجاوز به بازیگر زن ایرانی شبکه جم در ترکیه

دیدار دوباره این دو دوست بسیار تلخ بود . بازیگر زن ایرانی با چشمانی اشکبار قصه ي پر غصه ي خودرا تعریف کرد و راز دلش رابه دوستش گفت:این خانم ایرانی که به تقاضای بازیگرسابق سینما و تلویزیون نزد خبرنگار رکنا آمده بود تا ماجرای اندوه بار دوستش را شرح دهد، گفت:وقتی دوستم به ترکیه رفت همه ی ما تعجب کردیم چون در ایران مشکلی نداشت اما خودش دلش می‌خواست که در شبکه ماهواره اي مشغول کار شود و فکر می‌کرد میتواند خیلی معروف شود.

این خانم در ادامه گفت:دوست من وقتی به استانبول رفت ابتدا استقبال خوبی از او شد اما کم کم تقاضای هاي بی شرمانه مالک شبکه ماهواره اي از او بیشتر و شدید تر شد.

دریک مهمانی خصوصی پس ازآن که به دوست من مقدار زیادی مشروب الکلی داده بودند و وی را مست کرده بودند عکس و فیلمهای زننده اي از او گرفتند که بعد ازآن هر بار دوستم در برابر تقاضای هاي بی شرمانه این خواهر و برادر بی وجدان مقاومت می‌کرد، وی را به انتشار عکسها و فیلم هایش در شبکه هاي اجتماعی و سایت هاي مستهجن تهدید می‌کردند.

بهمین علت دوست من وادار بود تن به تقاضاهای خجالت آور و پلید آنان بدهد. به گفته این زن مالکان این شبکه ماهواره اي دچار انحراف جنسی شدید هستند و رفتار سادمازوخیستی دارند.

سادیست به کسانی گفته میشود که افراد دیگر را اذيت و شکنجه می‌کنند و هنگام رفتار جنسی دست به خشونت هاي شدید می‌زنند، همچنین مازوخیست به کسانی گفته می‌شود که به هنگام رابطه جنسی رفتار خشن می پسندند. به گفته وی تقاضاهای شنیع مالک از دوست بازیگرش تمامی نداشت به گونه اي که بارها وی را وادار می‌کردند که بعنوان برده جنسی هم زمان به آزارها و اذیت هاي این خواهر و برادر شیطان صفت به هنگام رابطه جنسی تن بدهد .

این بازیگر زن ایرانی در پرسش به دوستش که چرا به کشور و میهن خودت بازنمی گردی گفته:من دراین منجلاب غرق شده ام آن ها مرا به مواد رونگردان معتاد کرده اند و تهدید کرده اند که اگر تسلیم درخواستهای کثیفشان نشوم کاری خواهند کرد که تا ابد در زندان بپوسم .

این زن ضمن آن که قول داد خاطرات دوستش رابه طور کامل در اختیار ما بگذارد گفت:از قول دوستم میگویم از تمام هنرپیشگان و کسانی که میخواهند جذب این شبکه شوند می‌خواهم بادقت و بررسی بیشتری دست به اینکار بزنند چون اگر ماهیت پلید مالک این شبکه ماهواره اي رابه درستی بشناسند هرگز فریب ظاهر پر رنگ و لعاب تبلیغات انها را نخواهند خورد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت