تجاوز جنسی برادر مست به خواهرش + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز جنسی برادر مست به خواهرش + عکس

تجاوز برادر به خواهر

تجاوز جنسی به خواهر توسط برادر مست ! برادر بی رحم وقتی برای شوخی خواهرش رابا همدستی نامزدش ربود تصور نمی کرد مرتکب چنین جنایتی شود . این مرد بیرحم در حالت مستی و نئشگی پس از مصرف مواد مخدر به گزارش تالاب به خواهر خود تجاوز جنسی کرده و باعث مرگش شد.

 

دنیل به همراه نامزدش خواهر بیست ساله ي خودرا ربود تا فقط کمی تفریح کرده باشند، درپی این آدم ربایی و قتل خونین خواهر، پای پلیس به این ماجرا باز شد.

 

سایت تالاب : براساس گزارش پلیس؛ دنیل خواهر خودرا ربود تا فقط کمی وی را بترساند، اما او و نامزدش بعلت مصرف مشروبات الکلی و موادمخدر درحال طبیعی خود نبودند، خواهرش را وادار به مصرف هروئین می‌کند و بعد از بیهوش شدن وی به خواهرش تعرض ودر پایان وی را با طناب خفه می‌کند.

 

پلیس در ادامه افزود: با اقدام به موقع دنیل و نامزدش دستگیر شدند اما الیزابت خواهر او، جان خودرا از دست داده بود. درحال حاضر این دو متهم دستگیر شدند ودر بازداشت به سر می‌برند.

 

برادر مقتول در بازجویی اینچنین اظهار کرده است: ” قصد کشتن خواهرم رانداشتم، فقط میخواستیم با او شوخی کنیم اما هر دوی ما مواد مخدر مصرف کرده بودیم، در حال طبیعی نبودیم و نمی‌دانم چه کار کردم.”

 

به گزارش پلیس محلی لیتل راک؛ دنیل به اتهام آدم ربایی، قتل و تعرض به قتل درجه یک و نامزد او به اتهام همکاری درانجام جرائم بازداشت شدند که پس از گرد آوری اسناد و مدارک بیشترپرونده آن ها به دادگاه ارجاع داده خواهد شد، تا قاضی حکم قطعی را برای این برادر بی رحم صادر کند.

 

جدیدترین مطالب سایت