تجاوز جنسی و آزار و اذیت وحشیانه عروس کرجی + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز جنسی و آزار و اذیت وحشیانه عروس کرجی + عکس

تجاوز جنسی و آزار وحشیانه عروس کرجی

تجاوز وحشیانه به عروس جوان و سرقت اموال و تجاوز وحشیانه به او در کرج جنجالی شد . اوایل دی ماه سال گذشته زنی جوان با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای جنایی کرج از سه مرد به اتهام آدم‌ربایی، سرقت و اذيت و اذیت شکایت کرد.

 

ماجرای اذيت و اذیت زن جوان , شاکی به بازپرس ایوب ابراهیمیان گفت: دو ماه است ازدواج کرده‌ام. بعدازظهر روز حادثه در یکی از میادین کرج منتظر تاکسی بودم که خودرویی مقابلم توقف کرد. مردی بعنوان مسافر در صندلی عقب نشسته بودو من خواستم جلو بنشینم که راننده مدعی شد صندلی جلو خراب است.

 

همان موقع زنی هم بعنوان مسافر سوار همان اتومبیل شد و بعد از طی مسافتی پیاده شد. دقایقی پس از پیاده شدن او، مرد مسافر به سمتم حمله کرد. با او درگیر شدم تا از اتومبیل پیاده شوم اما نشد.

 

وی ادامه داد: او سرم رابه زیر صندلی برد. در میانه راه صدای مرد مسافر را شنیدم که تلفنی با فردی حرف می‌زد و نشانی محلی در اطراف شهر رابه او می‌داد و می خواست به آنجا بیاید. با گریه و التماس از انها خواستم رهایم کنند، اما بی‌فایده بود.

 

به گزارش تالاب پس از رسیدن به مقصد، انها مرا به زور از اتومبیل پیاده کردند. راننده به کمک مسافر قلابی، گردنبند، انگشتر، کارت بانکی و پول‌هایم را برداشت. مردی دیگر هم در آنجا به آن ها اضافه شد. انها کتکم زدند و دو نفرشان مرا بی‌رحمانه مورد اذيت و اذیت قرار دادند، بعد رهایم کردند و رفتند. در آن وضعیت کیفم را گشتم و گوشی‌ام را پیدا کردم‌. با خانواده‌ام تماس گرفتم و به کمک راننده عبوری به خانه رفتم و بعد به اداره پلیس و دادسرا آمدم.

 

ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز، با چهره‌نگاری از سه متهم پرونده، مشخصات ماشین و عکس‌هاي انها را در اختیار گشت‌هاي انتظامی قرار دادند و تیم‌هاي عملیاتی در جست‌وجوی متهمان بودند.

 

سرانجام چند روز پیش کارآگاهان پلیس آگاهی مطلع شدند مقداری پول از کارت بانکی شاکی برداشت شده است. با بررسی موضوع، معلوم شد این تراکنش بانکی مربوط به یک جایگاه سوخت بوده است. ماموران با حضور در آنجا و بررسی دوربین‌ها، توانستند چهره متهمان و خودروی انها را شناسایی کنند. در ادامه راننده 45 ساله ماشین شناسایی و دستگیر شد.

 

متهم میانسال در بازجویی به افسر تحقیق گفت: دوستم نقشه این آدم‌ربایی را طراحی کرد. فقط میخواستیم پول و طلاهای زن مسافر را سرقت کنیم و قرار نبود بلایی سرش بیاید. طراح این آدم‌ربایی همراه دوست دیگرش زن جوان را مورد اذيت و اذیت قراردادند و من کاری به شاکی نداشتم.

 

اموال سرقتی را هم میان یک دیگر تقسیم کردیم. هم زمان با اعتراف متهم میانسال، دو هم دست فراری‌اش که هر دو دارای سوابق کیفری بودند هم بازداشت شدند. یکی از آن ها به آدم‌ربایی، سرقت و اذيت و اذیت شاکی و دیگری به سرقت وآزارو اذیت زن جوان اعتراف کرد.

 

هر سه متهم روانه زندان شدند و چندی پیش پرونده انها به شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز ارسال شد و متهمان از زندان به دادگاه منتقل و محاکمه شدند. آن ها در جریان تحقیقات قضایی به جرایم سیاهشان اعتراف کردند.

 

به گزارش تالاب با تجدید قرار قانونی، متهمان به زندان بازگشتند و قضات دادگاه وارد شور شدند. متهم ردیف اول و سوم به خاطر اذيت و اذیت نوعروس به اعدام در ملأ‌عام و هم دست دیگر آن ها به خاطر معاونت در زنای به عنف به تحمل 25 سال حبس محکوم شد.

 

متهمان ردیف اول و دوم همچنین بابت مشارکت در آدم‌ربایی هر‌کدام به تحمل 15 سال حبس و به خاطر مشارکت در سرقت مقرون به اذيت هر کدام به تحمل 10 سال حبس و تحمل 74 ضربه شلاق Whip محکوم شدند. با اعتراض متهمان پرونده انها به دیوان‌عالی کشور ارسال شد که قضات شعبه 27 دیوان عالی کشور چندروز پیش اعتراض این سه مرد شرور را رد کرده و مجازاتشان را تائید کردند.

 

پرونده آن ها برای اجرا به واحد اجرای احکام دادگستری استان البرز ارسال و شمارش مرگ برای دو شرور آزارگر آغاز شد.