تجاوز پنهانی پسر 14 ساله به دختر 20 ساله + مردی که به معلم زن تجاوز کرد

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز پنهانی پسر 14 ساله به دختر 20 ساله + مردی که به معلم زن تجاوز کرد

4 مطلب از اخبار ترسناک تجاوز ترسناک و غیر اخلاقی به دختر 20 ساله گرفته تا معلم زن جوان را در این جا خواهید خواند.

 

تجاوز جنسی پسر 14 ساله به دختر 20 ساله

پسر کم سن سالی که به دختر 20 ساله جوان تجاوز جنسی کرد.

 

پسری 14 ساله به دختر جوان 20 ساله در مقابل دوستان و رفیقانش تجاوز کرد. به گفته هاي‌ پلیس، پسر جوان قربانی را کاملا عریان و سپس با کمال خونسردی به وی تجاوز کرد، جالب اینجاست که او بعد از ان‌ که احساس پشیمانی و ندامت کرد فقط به 3سال حبس محکوم شد.

 

به گزارش تالاب طبق گفته هاي‌ مامورپلیس، بلال خان در مقابل چشم دوستان 10 و 11 ساله خود به یک دخترجوان در انگلیس حمله و تجاوز کرد، او از پشت سر به قربانی خود نزدیک شده و بعد از گرفتن گردن وی از پشت سر به شدت وی را مورد ضرب و شتم قرار داد و قربانی خودرا تهدید به کشتن کرد.

 

همچنین متهم کیف دخترجوان راکه شامل موبایل و یک آی پد بود دزدید و ان‌هارا به فروش گذاشت.

 

وی بعد از تجاوز در نهایت به 3 سال حبس و شرکت در کلاس‌هاي‌ بازرسی خشم محکوم شده است و اکنون از کار خود احساس پشیمانی میکند.

 

این در حالی است که یک فرد بالغ در صورتی که چنین جرمی «تجاوز» در انگلیس مرتکب شود به 8 یا 9 سال زندان محکوم میشود. در حال حاضر قربانی تجاوز بعد از این حادثه دچار مشکلات روحی و روانی شده است.

 


 

تجاوز پنهانی پسر 14 ساله به دختر 20 ساله + مردی که به معلم زن تجاوز کرد

تجاوز جنسی مرد امریکایی به همراه دوستش به دختر 24 ساله اش

طبق گزارش پلیس نیویورک، دختر 24 ساله امریکایی با مراجعه به اداره پلیس شکایت کرد که شب قبل مورد تعرض پدر خود به همراه دوست صمیمی ‌اش قرار گرفته است.

 

وی در ادامه گفت که این 2 مرد بعد از مستی زیاد به سراغ او در حمام آمدند و وی را وادار کردند که برایشان برقصد و بعد به اجبار وی را مورد اذيت و اذیت قرار دادند.

 

مامورپلیس پس از ثبت اظهارات او اقدام به دستگیری پدر شیطان صفت و دوستش کرد.

 

ان ها در اعترافات خود گفتند که در حالت هوشیاری نبودند و از این اتفاق هیچ خاطره اي در ذهن خود ندارند اما در بدن دخترجوان اثرات تعرض و کبودی هاي‌ ناشی از ضرب و شتم دیده شده که ثابت می کند او مورد حمله قرار گرفته است.

 

در حال حاضر این 2 متجاوز در بازداشت به سر میبرند تا دادگاه نهایی ان ها اعلام شود.

 


تجاوز پنهانی پسر 14 ساله به دختر 20 ساله + مردی که به معلم زن تجاوز کرد

تجاوز اعضای باند شیطان صفت به دختران

 

روزنامه کیهان نوشت: دادیار شعبه سوم دادسرای زرند گفت: با هوشیاری مامورین پلیس آگاهی شهرستان زرند در کمتر از ۲۴ ساعت اعضای باند شیطان صفت متشکل از چهار جوان در شهرستان زرند دستگیر شدند.

 

یعقوب احمدی، افزود: باند چهار نفره در کمین زوج‌ها و دخترانی که برای تفریح به روستا یا مکان خالی از سکنه می‌رفتند بودند. انها با بستن پارچه‌اي به سر و صورت خود، در فرصت مناسب از تنهایی و خلوتی مکان استفاده و اقدام به اذيت واذیت و سوءاستفاده جنسی، زورگیری و سرقت به عنف می کردند.

 

وی اضافه کرد: با اعلام و شکایت شاکی‌ها، متهمان در کمترین زمان ممکن توسط پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان شناسایی و دستگیر و به جرم خود اعتراف کردند.

 

وی گفت: طبق گزارشات و تحقیقات به عمل آمده متهمان چندین بار با همین قصد به جاهای خلوت حاشیه شهر رفته‌ ودر یکی از مناطقی که مردم برای تفریح می‌آمدند به دختران جوان تجاوز میکردند که متاسفانه شهروندان به خاطر حفظ آبرو و… از شکایت درمراجع قضایی خودداری کردند.

 


 

تجاوز پنهانی پسر 14 ساله به دختر 20 ساله + مردی که به معلم زن تجاوز کرد

مردی که به معلم زن تجاوز کرد

 

معلم جوانی که برای پیداکردن کار به تهران آمده بود، مدعی ‌شد مردی بنگاه‌دار به او تجاوز کرده است.

 

روزنامه شرق: معلم جوانی که برای پیداکردن کار به تهران آمده بود، مدعی ‌شد مردی بنگاه‌دار به او تجاوز کرده است. به گزارش خبرنگار ما، زن جوان که برای بیان توضیحات به شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران رفته ‌بود، به قضات گفت: من در یکی از شهر های جنوبی معلم خصوصی بودم و درس می‌دادم اما وضعیت مالی‌ام خوب نبود و بازار کار هم اصلا خوب نبود. برای این که بتوانم کار بهتری پیدا کنم تصمیم گرفتم به تهران بیایم.

 

از آنجایی که پدرم هم درآمد ان‌چنانی نداشت و فقط حقوق بازنشستگی داشت، وادار بودم روی پای خودم بایستم. به تهران آمدم ودر پرند خانه‌اي اجاره کردم و به چند بنگاه سپردم که برایم کاری پیدا کنند.

 

مدتی بعد مرد بنگاه‌داری به نام مهرداد به من زنگ زد و گفت برایم کاری پیدا کرده که درآمد خوبی هم دارد، اما باید قبلش تست بدهم، من هم قبول کردم؛ گفتم باهم به رستورانی که میگویی برویم و من تست بدهم، اما او گفت لازم نیست به رستوران برویم، به خانه خودم بیا و من بازهم قبول کردم، چون فکر نمی کردم نقشه شومی داشته باشد.

 

وقتی وارد خانه شدم، باهم غذا خوردیم و من برای تست آماده میشدم که تلفن‌همراه مهرداد زنگ زد و گفتند که در بنگاه با او کار دارند. او از خانه بیرون رفت و بلافاصله در را روی من قفل کرد.

 

راهی برای بیرون‌رفتن نداشتم، شب بود که زنگ زد و از من خواست شام رابا هم بخوریم و بعدش به خانه‌ام بروم. سفارش شام داد و بعد که شام را خوردیم به من تجاوز کرد. او صدای ضبط را بلند کرد که صدای من را کسی نشنود، سپس من را مورد اذيت قرار داد.

 

من بلافاصله به کلانتری رفتم و شکایت کردم. در آنجا من رابه دکتری قانونی معرفی کردند و همه ی‌چیز مشخص شد. فردای ان روز پسر جوان به من گفت که حاضر است، هزینه درمان را بدهد و من رابه بیمارستانی ببرد تا جراحی شوم، اما من قبول نکردم و این گفته، من را خیلی ناراحت کرد. این مرد به من تعرض کرد. او از این که دختری ساده و بی‌پناه بودم، سوءاستفاده کرده ‌است.

 

سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت:

من اتهام را قبول ندارم و تعرضی هم به این دختر نکردم. این دختر از شهرستان به تهران آمده بودو دنبال کار می‌گشت. من از سر دلسوزی به او گفتم که کمکش می کنم؛ از آنجایی که درآمدی نداشت تصمیم گرفتم برایش کار پیدا کنم، چندباری هم به من گفت که خیلی بی‌پول شده و پول نیاز دارد، من هم به او پول قرض دادم.

 

وقتی که دختر جوان چندباری از من پول گرفت، دیگر اینکار برایش عادی شده‌ بودو مدام از من پول می گرفت؛ من هم اعتراضی نداشتم چون فکر می کردم یک دختر تنها اگر مورد حمایت قرار نگیرد، دست به کارهای خلاف می زند اما بعد از مدتی فهمیدم که او قصد باج‌گیری از من را دارد. به محض این که به او گفتم دیگر باج نمی دهم، رفتارش با من عوض شد.

 

متهم گفت: من فردی با شأن اجتماعی هستم و به اندازه خودم هم درآمد و ثروت دارم، قصدم هم کمک به این دختر بود اما او طمع کرد و حالا هم قصد باج‌گیری از من را دارد و من هم حاضر نیستم باج بدهم.

 

دختر جوان هم گفت:

من پولی از مهرداد نگرفتم. تنها پولی که قرار بود بین ما ردوبدل شود، هزینه جراحی بود که من قبول نکردم و موضوع رابه پلیس گزارش دادم.

 

گفته‌هاي‌ او درباره این که بارها به من پول داده، دروغ است من وی را دوبار بیشتر ندیدم و حرف‌هایش کاملا دروغ است. پیامی که به من داده نشان میدهد که کاملا دروغ میگوید.

 

دراین هنگام، قاضی به پیامکی که مرد جوان برای دختر فرستاده‌ بود، اشاره کرد و گفت: دراین پیامک آمده‌ است که تو به دختر جوان پیشنهاد دادی باهم به بیمارستان بروید و عمل ترمیمی روی بدن او انجام شود و گفته‌اي که حاضری هزینه ان را هم بپردازی، اگر تو به دختر جوان تعرض نکرده‌ بودی پس چرا چنین حرفی را زدی؟

 

متهم گفت: قبول دارم که چنین حرفی زدم، اما به خاطر تعرض به این دختر نبود، بلکه بدلیل این بود که میخواستم به او کمک کنم. من قصدم فقط کمک‌کردن بود.

 

وقتی دختر جوان به من گفت مورد اذيت قرار گرفته و بدنش آسیب دیده ‌است، به او گفتم کمکش میکنم که جراحی کند، نمی خواستم او دچار مشکل شود و نتواند ازدواج کند؛ به‌هر حال برای ازدواج این مسئله مهم است.

 

من فقط به این فکر می کردم که کمک کنم این دختر زندگی بهتری داشته باشد. حالا همه ی کمک‌هاي‌ من را دستاویز این کرده که از من باج بگیرد. او دروغ می گوید و من چنین کاری نکردم و حرف‌هایش را قبول ندارم.

 

با پایان جلسه رسیدگی، هیئت قضات برای تصمیم‌گیری دراین‌باره وارد شور شدند.

 

در پایین همین جا از دیگر مطالب مرتبط به قسمت حوادث دیدن نمایید.

جدیدترین مطالب سایت