آزار و اذیت 4 چوپان با دختر دانشجو | دستگیری متجاوزان در شوشتر

مجموعه : اخبار حوادث
آزار و اذیت 4 چوپان با دختر دانشجو | دستگیری متجاوزان در شوشتر

تجاوز جنسی 4 چوپان به دختر دانشجو

دختر دانشجویی که توسط 4 چوپان مورد آزار و اذیت قرار گرفت !

 

به گزارش تالاب دختر دانشجو که به امید گرفتن نمره قبولی، با کارمند بانفوذ دانشگاه به خارج از شهر رفته بود، در دام سیاه چهار چوپان افتاد و از سوی آن ها مورد اذيت و اذیت قرار گرفت. متهمان، کارمند دانشگاه رابه شدت مورد ضرب و شتم و اذيت قرار دادند و از اینکار خود فیلم گرفتند.

 

اواخر خرداد 1395 ؛ مردی به نام فرزاد به ماموران پلیس ورامین مراجعه کرد و گفت: «من کارمند دانشگاهی در اطراف تهران هستم. چندی پیش با یکی از دانشجویان دختر آشنا شدم. او می گفت در امتحانات ضعیف عمل کرده و نمره‌هایش کم شده است.

 

به او قول دادم اگر با من ارتباط برقرار کند از استادها برایش نمره میگیرم. او هم پذیرفت. روز حادثه، دختر دانشجو را سوار خودرو 206 کردم و باهم به بیابان‌هاي‌ اطراف قرچک رفتیم.

 

ناگهان مردی چوپان به سمت ما آمد و با پشت چاقو ضربه‌اي محکم به سرم زد. من بی حال شده بودم که سه چوپان دیگر هم سر رسیدند. آن ها مرا به شدت مورد ضرب و شتم و اذيت قرار دادند و از اینکار خود فیلم گرفتند. دختر دانشجو را نیز مورد اذيت و اذیت قرار دادند سپس کیف پول و تلفن همراهم را دزدیدند و متواری شدند.»

 

با ثبت این شکایت، دختر دانشجوی 21 ساله به نام آرزو شناسایی و به کلانتری احضار شد. او با تائید اذيت و اذیت، ماجرای عجیبی تعریف کرد و گفت: «فرزاد گفته بود از استادها برایم نمره می گیرد برای همین قبول کردم با او ارتباط برقرار کنم.

 

ان روز چهار چوپان مرا مورد اذيت و اذیت قرار دادند و فرزاد را هم به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند. وقتی میخواستند رهایمان کنند به چوپان‌ها گفتم با این بلایی که سر فرزاد آوردید، دیگر حاضر نمیشود برایم از استاد نمره بگیرد.

 

انها هم گفتند ما فرزاد را وادار میکنیم با تو رابطه داشته باشد، سپس از این صحنه فیلم میگیریم و ان را در اختیارت می گذاریم تا هر وقت فرزاد زیر قولش زد، با تهدید به انتشار فیلم، بتوانی کارت را پیش ببری. همین کار را هم انجام دادند سپس مرا با موتور به حاشیه جاده برده و رها کردند.»

 

با بررسی اظهارات هردو شاکی، دستگیری متهمان به جریان افتاد و سرانجام سه نفر از آن ها در دام پلیس افتادند. انها در بازجویی‌ها اذيت و اذیت را رد کردند اما بدلیل کشف فیلم صحنه اذيت فرزاد و سایر مدارک موجود، کیفرخواست با موضوعات تجاوز به عنف، آدم‌ربایی، ضرب و شتم و سرقت صادر شد و برای رسیدگی در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت.

 

صبح دیروز، در ابتدای جلسه دادگاه، فرزاد با اعلام رضایت از متهمان خواستار برگشت اموالش و دریافت دیه ناشی از ضرب و شتم شد. سپس آرزو در جایگاه ایستاد و گفت: «من از متهمان گذشت میکنم اما یک نفر هنوز دستگیر نشده است. او هم مرا اذيت داد. من از او شکایت دارم.»

 

در ادامه، سه متهم، آدم‌ربایی و ضرب و شتم را پذیرفتند اما اذيت و اذیت را رد کردند. در پایان دادگاه نیز قضات وارد شور شدند و ادامه رسیدگی را تا دستگیری متهم فراری به روزهای آینده موکول کردند.

 


 

آزار و اذیت 4 چوپان با دختر دانشجو | دستگیری متجاوزان در شوشتر

دستگیری متجاوزان به نوجوانان در شوشتر

دادستان شوشتر با اشاره به پرونده تجاوز منتشر شده در فضای مجازی گفت: سه شخص در رابطه با این پرونده دستگیر شده‌اند. دو نفر ان‌ها به این عمل شنیع اقدام کرده و یک نفر از ان‌ها نیز به تهیه فیلم اقدام کرده است.

 

پس از ان که خبر ناراحت کننده تجاوز به یک نوجوان در شوشتر در فضای رسانه‌اي و مجازی پیچید، سید قادر موسوی دراین باره اظهار داشت: در پی انتشار فیلم در فضای مجازی و اطلاع دادستانی از این موضوع این فرد دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

 

وی افزود: سه شخص در رابطه با این پرونده دستگیر شده‌اند. دو نفر ان‌ها به این عمل شنیع اقدام کرده و یک نفر از ان‌ها نیز به تهیه فیلم اقدام کرده است.

 

دادستان شوشتر گفت: عده اي از خانواده‌هاي‌ این نوجوانان در دادسرا حضور یافته و تا کنون دو خانواده به طرح شکایت اقدام کرده‌اند.

 

منبع: تسنیم

منبع: جام‌جم آنلاین

جدیدترین مطالب سایت