تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر 16 ساله در پشت بام خانه (+18)

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر 16 ساله در پشت بام خانه (+18)

تعرض جنسی در پشت بام توسط دو پسر شیطان صفت 

 

در چند روز پیش در دادگاه دو پسر 17 ساله طی به رفتار شیطان صفتانه خود نسبت به عسل دختر 16 ساله در پشت بام اعتراف کردند.

 

به گزارش تالاب رسیدگی به این پرونده از یازدهم تیر ماه امسال به دنبال شکایت دختر 16 ساله اي به نام عسل در دستور کار پلیس قرار گرفت. این دختر که همراه مادرش به پلیس آگاهی رفته بود از دو پسر 17ساله که او را ربوده، آزار جنسی داده و از جنایت کثیفشان فیلم گرفته بودند شکایت کرد.

 

این دختر در تشریح جزییات ماجرا گفت: پسر 17ساله اي به نام آرتین که هم محله اي مان هست با همدستی دوستش ارشیا دیشب به زور و اجبار مرا سوار موتور کردند و با خود به پشت بام یک منزل متروک بردند.

 

آرتین آنجا مرا آزار جنسی داد و ارشیا از من فیلم گرفت. انها تهدیدم کردند اگر دراین باره به کسی حرفی بزنم فیلم را در محل اکران میکنند و آبرویم را میبرند.

 

دختر نوجوان ادامه داد: از ترس آبرویم تصمیم گرفتم سکوت کنم و حتی به مادرم هم حرفی نزنم تا این که دوست صمیمی ام که با ارشیا در تماس هست شبانه با من تماس گرفت و گفت فیلم شیطانی را در گوشی تلفن همراه ارشیا دیده هست. از شنیدن این حرف شوکه شدم, و تصمیم گرفتم تا گذشته از این که این فیلم در محل مان اکران شود شکایت کنم.

تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر 16 ساله در پشت بام خانه (+18)

تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر 16 ساله در پشت بام منزل

 

به دنبال این شکایت پلیس دو پسر نوجوان را بازداشت کرد. انها که منکر آزار و اذیت جنسی عسل بودند دیروز از کانون اصلاح و تربیت به شعبه اطفال دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شده و پای میز محاکمه ایستادند.

 

به گزارش تالاب دراین جلسه که به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار تشکیل شد آرتین به دفاع پرداخت. وی گفت: از گذشته عسل را می شناختم. چون دوست او و ارشیا باهم رابطه دوستانه داشتند توسط آن ها با عسل آشنا شدم,. آن شب عسل با سرو خودش همراه من به پشت بام منزل آمد. ارشیا هم آنجا حضور داشت اما من او را آزار جنسی ندادم.

 

ارشیا نیز منکر معاونت در جرم کثیف شد و گفت: یقین کنید من دستی دراین ماجرا نداشتم. ما به دروغ به عسل گفته بودیم که از او فیلم تهیه کرده ایم. دختر نوجوان اما دو متهم را دروغگو خواند و گفت انها برای این که به نیت شوم خود برسند مرا به شدت کتک زدند. حتی نیت خفه کردن مرا داشتند که به انها قول دادم سکوت کنم تا این که مرا رها کردند.

 

آنگاه نماینده حقوقی کانون اصلاح و تربیت که در جلسه دادگاه حضور داشت با دقت به این که سن شاکی و متهمان زیر 18 سال هست برای همگان تقاضای تخفیف در مجازات را مطرح کرد. در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

 

جدیدترین مطالب سایت