تجاوز زوری مرد شیطان صفت معتاد به زن تنها در خانه

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز زوری مرد شیطان صفت معتاد به زن تنها در خانه

تجاوز همزمان سه مرد شیطان صفت به زن تنها در خانه

سه فقره تجاوز به زور و قتل که محکوم به اعدام شدن را در این جا بخوانید . مردانی که برای دزدی وارد خانه ای شده بودند زن خانه را نیز مورد آزار جنسی قرار دادند و اکنون قانون برای انها اعدام تعیین کرده است. مظاهر 32 ساله مرد متاهلی است که 3 شهریور 93 در جریان درگیری خیابانی در یکی از محله‌های کرج پسر جوانی به نام سعید را با ضربه چاقو از پای درآورد.

 

تجاوز زوری , براساس مستندات پرونده، مقتول با کارد بزرگی که در دست داشت وارد خیابان شده و برای مردم و رهگذران رعب و وحشت ایجاد کرده بود. همان موقع نیز مظاهر با وی درگیر شد و با چاقوی مقتول ضربه‌ای به او وارد کرد.

 

به گزارش تالاب عامل قتل پس از دستگیری و در بازجویی‌ها مدعی شد در دفاع از خود وناخواسته مرتکب قتل شده اما با توجه به حضور مأموران یگان گشت نیروی انتظامی در محل وقوع درگیری ادعای وی دفاع مشروع شناخته نشد و او با شکایت اولیای دم، پس ازمحاکمه در شعبه اول دادگاه کیفری یک کرج- به ریاست قاضی رنجبر به قصاص نفس محکوم شد.

 

تجاوز جنسی و آدم ربایی

دومین اعدامی سینا سی ساله است که همراه دوستش، زن جوانی را از مقابل مغازه‌ای ربوده و قربانی را با اتومبیل به خانه‌ای در اطراف کرج برده بودند. آن ها پس از تجاوزبه این زن، وی را رها کرده و متواری شده بودند.

 

پس از شناسایی و دستگیری سینا مشخص شد وی با همسر شاکی رابطه فامیلی داشته است. این شیطان صفت در بازجویی‌ها منکر هرگونه اتهامی شد اما نتایج آزمایشات «دی ان ای» ادعای شاکی را تأیید کرد.

 

بدین ترتیب سینا به اتهام زنای به عنف به یک بار اعدام محکوم شد و پرونده همدست فراری‌اش همچنان درحال رسیدگی است. حکم صادره از سوی شعبه اول دادگاه کیفری یک کرج در دیوان عالی کشور تایید شده واین شیطان صفت نیزبزودی پای چوبه دارمی رود.

 

ماجرای تجاوز جنسی زوری به زن تنها در خانه

سومین اعدامی پسر 33 ساله‌ای است که اسفند 91 در محمدشهر کرج به‌طور پنهانی وارد خانه‌ای شده و زن صاحبخانه را مورد آزار و اذیت قرار داده بود.وی پس از دستگیری گفت: شب حادثه در خانه دوستم مواد مخدر مصرف کرده بودم.

 

نیمه‌های شب در راه برگشت به خانه متوجه شدم در خانه همسایه باز است که ناگهان وارد شدم. به‌دلیل این‌که در ورودی ساختمان هم باز بود بی‌اختیار وارد شدم. همان موقع زن جوانی از خواب بیدار شد و وحشت زده فریاد کشید که ازترس با او درگیر شدم.

 

ناگهان متوجه شدم او تنهاست. ولی نمی دانم چرا وسوسه شدم و…شاکی در طرح شکایتش گفته بود: صبح روزحادثه همسرم به محل کارش رفت اما در را نبست. چراکه پسرم شب قبل در خانه پدربزرگش خوابیده بود و می‌دانستم قبل از مدرسه رفتن برای برداشتن کتاب‌هایش به خانه می‌آید. به همین خاطر منتظرش بودم.

 

اما ناگهان مرد ناشناسی وارد اتاق شد و مقاومتم بی‌فایده بود و او بشدت مرا کتک زد و بی‌توجه به التماس هایم مرا هدف تجاوز قرار داد و فرارکرد.

 

با اعتراف صریح این شیطان صفت به آزار و اذیت زن جوان هیاتِ قضایی شعبه اول دادگاه کیفری یک کرج دفاعیاتِ متهم مبنی بر این‌که روز حادثه به خاطر مصرف ماده مخدر شیشه اراده‌ اش را از دست داده بود را رد کردند و به اتفاق آرا او را به اعدام محکوم کردند.

 

جدیدترین مطالب سایت