3 ساعت تجاوز 5 مرد جوان هندی به زن گردشگر دانمارکی (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
3 ساعت تجاوز 5 مرد جوان هندی به زن گردشگر دانمارکی (عکس)

تجاوز 5 مرد جوان هندی به زن گردشگر دانمارکی

5 مرد جوانی در اقدامی ترسناک به زن توریست 52 ساله دانمارکی تجاوز جسی کرده اند.

 

در ماجرایی دلخراش 5 مرد شهوت ران و شیطان صفت هندی ؛ به زن 52 ساله که به قصد گردش و تفریح به هند سفر کرده بود دستگیر شدند. 5 متهم اصلی پرونده سرقت و تجاوز به گردشگر 52 ساله دانمارکی به حبس ابد محکوم شدند.

 

5 مرد هندی در پرونده سرقت و تجاوز به یک گردشگر دانمارکی در قلب منطقه توریستی دهلی نو درسال 2014 به حبس ابد محکوم شدند.

 

مردان که همه ی در دهه بیست زندگی خود بسر می‌برند این گردشگر 52 ساله را نزدیک ایستگاه راه آهن به مدت 3 ساعت مورد تجاوز قرار دادند.

 

به گزارش تالاب قربانی در راه برگشت به هتل اش در شب 14 ژانویه 2014 گم میشود که از گروهی از مردان برای پیدا کردن آدرس کمک میـــخواهد، اما آن ها بجای راهنمایی این زن رابه منطقه خلوتی نزدیک ایستگاه راه آهن کشاندند و بعد از 3 ساعت تجاوز پول و دارایی او را به سرقت بردند ودر نهایت او را رها کردند. وی از طریق مدیر هتل اش پلیس را در جریان این فاجعه قرار میدهد.

 

هند برای ایجاد آرامشی عمیق برای زنان این سرزمین علیه خشونت هاي‌ جنسی در تلاش است. خشم و انزجار زنان هندی زمانی که دانش آموز دختر در یکی از اتوبوس هاي‌ هند مورد تجاوز گروهی قرار گرفت، شدت یافت.

 

در پی اعتراض به این اقدام هزاران نفر به نشانه اعتراض به خیابانها ریختند که منجر شد دولت هند احکام سخت تری را در مقابل متجاوزان وضع کند.

 

پلیس در خصوص پرونده گردشگر دانمارکی 9 خاطی را بازداشت کرده که 5 تن از آن ها به حبس ابد محکوم شدند، 3 متهم دیگر دریک دادگاه جداگانه «دادگاه نوجوانان» باید به اتهامات شان رسیدگی شود و نفر چهارم نیز قبل از رسیدگی به جرم اش فوت شده است. “دی کی شارما” وکیل 5 متهم اصلی پرونده تقاضای تجدید نظر داده است.

 


حتماً بخوانید:  ماجرای پدری که به دختر 9 ساله اش تجاوز کرد !+ شکایت مادر از پدر شیطان صفت


 

ماجرای بعدی:

 

3 ساعت تجاوز 5 مرد جوان هندی به زن گردشگر دانمارکی (عکس)

بازیگر مشهور مرد به اذيت و اذیت جنسی متهم شد !

در پی اتهامات جنسی اخیر نیکولاس لوپز کارگردان مطرح شیلیایی، نت‌فلیکس اعلام کرده که در مورد همکاری با وی تجدیدنظر میکند.

 

به گزارش تالاب، «نت‌فلیکس» پروانه ساخت چندین فیلم لوپز را در گذشته صادر کرده است ودر مورد یکی از پروژه‌هاي‌ جدید او نیز به توافق رسیده‌ که قرار بود ان را درسال آینده روانه سالن‌هاي‌ سینما کند.

 

حداقل 8 هنرپیشه و مدل زن از جمله «جوزفینا مونتانه»؛ «لوسی کومینِتی»؛ «آندره‌آ ولاسکو» و «ماریا ویدائوره» موارد متعدد اتهامات جنسی خود علیه لوپز را اعلام کرده‌اند.

 

لوپز در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

نمی‌فهمم چه اتفاقی افتاده و چه چیز باعث شده تا روابطی راکه برای سالیان سال با اعتماد و مهربانی برقرار بوده با شکست مواجه شود. چنانچه گاهی اوقات سو‌‌ء تفاهمی به وجود آمده پوزش میخواهم لیکن من نه اغواگر هستم نه متجاوز.

 

لوپز همچنین با ارائه یک ویدیو در یوتیوب اعلام کرده که قصد دارد تا از کمپانی‌اش «سوبراس» جدا شود تا احیانا به خاطر این اتهامات آسیبی به شرکا و همکارانش وارد نشود.

 

جالب اینجاست که فیلم‌هاي‌ «بدون فیلتر» و «من دیوانه نیستم» که لوپز برای نت‌فلیکس ساخته، هردو در مورد حقوق زنان است و این دو فیلم بخشی از سه‌گانه اوست که با تمرکز بر موضوع حقوق زنان برنامه ریزی شده است.

 

تالاب: موفقیت لوپز با فیلم «من دیوانه نیستم» با ایستادن در جایگاه نخست پرفروش‌ترین فیلم کشور شیلی در ماه ژانویه گذشته باعث شد این فیلم از رقبای هالیوودی خود مانند «زن شگفت‌انگیز»؛ «لیگ عدالت» و «کوکو» پیشی بگیرد. « بازیگران مشهوری که همیشه حاشیه ساز می‌شوند»

 

از دیگر اخبار حوادث می‌توانید در پایین دیدن نمایید.