مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 18 اردیبهشت 1397

تجاوز پسر افغانی به دختر آلمانی کوهنورد

تجاوز پسر افغانی به دختر آلمانی کوهنورد

تصویری از تجاوز پسر افغانی به دختر آلمانی

به علت سخت بودن ازدواج و مشکلات در مسیر ازدواج بحران های از جمله تجاوز جنسی به وجود می آید با ما همراه باشید بابهترین ها روز به روز در جهان اخبار تجاوز بیش از حد خودش زیاد میشود این ماجرای عجیب متاسفانه به تازگی رخ داده است و یک افغانی با نام حسین خاوری به دختری تجاوز کرده است.

پسری که در آلمان پناهنده بوده و به یک دختر دوچرخه سوار تجاوز می کند و سپس او را به قتل می رساند. این خبری است که در تمام کشور آلمان پخش شده است. “حسین خاوری” نوجوان 17 ساله افغانی در معرض اتهام تجاوز Rape و قتل Murder دختر 19 ساله یک مقام عالی رتبه قرار دارد.

به گزارش تالاب:متهم در ماه می سال 2013 نیز با پرتاب کردن دختر یونانی از صخره ای واقع در کورفو سعی داشته وی را به قتل برساند. خوشبختانه این دختر به دلیل انجام ورزش کوهنوردی می دانسته چگونه باید شیرجه بزند تا کمترین آسیب به و وارد شود.

بنابراین توانسته بود خود را از مرگ حتمی نجات دهد و فرد مهاجم را شناسایی کند. در سال 2014 حسین برای این پرونده به 10 سال زندان Prison محکوم شد،

تجاوز پسر افغانی به دختر آلمانی کوهنورد

اما هنوز مشخص نشده به چه دلیلی خیلی زودتر از اتمام دوره محکومیت اش از زندان آزاد شده است. حال این پسر افغانی به خاطر قتل “ماریا لادنبورگر” 19 ساله در فرایبورگ، جنوب غرب آلمان توسط پلیس Police بازداشت شده است.

پلیس از طریق دی ان ای متوجه شد خاوری، پناهنده نوجوان افغان با قتل این دانشجوی پزشکی در آلمان مرتبط است. متهم در سال 2015 بدون همراه تک و تنها پا به خاک آلمان گذاشت.

بر اساس اظهارات پلیس، روز حادثه Incident دختر این شخصیت سیاسی با دوچرخه از خانه خارج می شود که از سوی جوان افغانی مورد تجاوز قرار می گیرد و سپس در رودخانه غرق می شود. به گزارش تالاب این قتل خشم و انزجار عموم مردم را نسبت به مهاجران تحریک کرده که منجر به فشار فزاینده ای بر صدراعظم آلمان آنگلا مرکل شده است

تجاوز پسر افغانی به دختر آلمانی کوهنورد

تجاوز حسین خاوری

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت