مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 23 دی 1402

تصادف وحشتناک زنده ماندن کودکی به طرز عجیب (+عکس)

تصادف وحشتناک زنده ماندن کودکی به طرز عجیب (+عکس)

تصادف و زنده ماندن دختری کوچک 

در ایام نوروز متاسفانه روزانه بسیار زیاد تصادفات جاده ای اتفاق می افتد اما در یکی از این اتفاق ها در جاده ی یاسوج تصادف سهمگینی شد و دختر کوچکی به طرز معجزه آسایی زنده ماند .

پرایدی که در گردنه پشته در جاده یاسوج به سمت سمیرم به دره‌ای به عمق ۵۰ متر سقوط کرد و زوج جوانی به کام مرگ فرستاد.

متاسفانه در این حادثه مرد و زن جوان جان خود را از دست دادند مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان اعلام کرد با تماس تلفنی نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند که بعد از بررسی این خودرو در اعماق دره متوجه شدند زن کشته شده در این حادثه باردار بوده که هر دوی انها جان خود را از دست داده اند.

اما در این میان دختر خردسال ۴ ساله که درون این پراید بود عمرش به دنیا بوده و توسط تیم امدادی سریع به بیماستان منتقل شد

عباس عابدی مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان در خصوص حادثه مرگبار سقوط پراید به دره در محور یاسوج به سمیرم اعلام کرد که دیروز خودروی پرایدی که از یاسوج به طرف سمیرم در حال حرکت بوده که به دلیل خواب الودگی راننده از مسیر خود منحرف شده به اعماق دره سقوط می کند. که متاسفانه زوج جوان که همسر آن باردار بوده کشته می‌ شوند.

تصادف وحشتناک زنده ماندن کودکی به طرز عجیب (+عکس)

تصادف سهمگین در یاسوج و زنده ماندن دختر 

وی افزود: به دلیل بارش و لغزندگی جاده در یک پیچ خطرناکی خودروی پراید به درون دره‌ای با ارتفاع بیش از ۵۰ متری سقوط می‌کند که این دره صخره‌ای بوده و فردی دیدی به پائین دره نداشته است.

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: به دلیل نبود دید به پائین دره پلیس این خودرو را پیدا نکرده است که به طور اتفاقی عابری در آن منطقه با مشاهده کردن صحنه نیروهای امدادی را باخبر می کند.

وی با بیان اینکه آزادسازی این سانحه دلخراش توسط جمعیت هلال‌احمر صورت گرفت، تأکید کرد: حوالی ساعت ۶:۳۰ صبح اورژانس به محل حادثه می‌رسد و پس از بررسی‌ها نیروهای اورژانس متوجه می شوند که از سه سرنشین این خودرو دو نفر جان خود را از دست داده‌اند.

عابدی با بیان اینکه دختر ۴ ساله بدنش بسیار سرد شده بود و دچار شکستگی شدید شده بود، ادامه داد: زمانی این اتفاق رخ داده بوده که بارش باران را در آن محور داشته‌ایم چرا که نیروهای امدادی پس از بررسی‌های متعدد متوجه شدند که کودک دختر چهارساله باران خیس مانده بود.

وی خاطرنشان کرد: به طور معجزه‌آسایی دختر چهار ساله‌ای در این سانحه جان سالم به در برد که توسط نیروهای اورژانس این کودک سریعاً به بیمارستان سیدالشهدا (ع) شهرستان سمیرم انتقال داده شد.

عابدی اضافه کرد: متأسفانه مادر دختر ۴ ساله‌ای که در این حادثه جان باخت باردار بوده است که به همراه جنین خود در این حادثه فوت شدند.

به گزارش تالاب مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان بیان کرد: آزادسازی خودروی پراید در این دره توسط نیروی جمعیت هلال‌احمر انجام شد.

منبع : تالاب

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت