تصادف وحشتناک در قزوین و مرگ دختران دانشجو

مجموعه : اخبار حوادث
تصادف وحشتناک در قزوین و مرگ دختران دانشجو

تصادف وحشتناک در قزوین و مرگ دختران دانشجو

 

بستن کمربند ایمنی را جدی بگیرید.

 

در این حادثه که 3 سرنشین دختر دانشجو در آن بود بدلیل عدم کنترل خودرو و برخورد با ستون های پل 2 دختر دانشجو از خودرو به بیرون پرتاب شدن و به طرز وحشتناکی جان باختند . ولی راننده بدلیل بستن کمبرند ایمنی اسیب جزیی دید. حادثه واژگونی خودرو سمند در مقابل دانشگاه آزاد قزوین 2 دختر دانشجو به طرز دلخراشی جان باختند.

 

به گزارش مجله تالاب ، این حادثه زیر پل اتوبان کمربندی اتفاق افتاد رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان قزوین با اعلام این خبر جزئیات این حادثه را اینگونه شرح داد: در ساعت ۱۱:۳۷ با اعلام یک مورد حادثه تصادف در ورودی جاده باراجین به سرعت ۲ دستگاه آمبولانس از پایگاههای رازی و مینودر به محل حادثه اعزام شدند که درعرض ۳ دقیقه اولین آمبولانس به محل حادثه رسید

 

تصادف وحشتناک در قزوین و مرگ دختران دانشجو

 

دکتر پیمان نامدار در ادامه به ایران حادثه گفت : در این حادثه خودرو سواری سمند که از دانشگاه آزاد به سمت شهر قزوین در حرکت بود بعد از برخورد با پایه سیمانی پل آزادراه کمربندی قزوین واژگون شده و ۳ سرنشین خودرو به خارج از آن پرتاب شدند. که متأسفانه به علت آسیب وارده هر ۳ نفر که خانمهای ۱۹ و ۲۰ ساله بودند به علت آسیبهای جدی به سر و سایر اعضای بدن به طرز دلخراشی جان خود را ازدست داده بودند. راننده خودرو که به علت داشتن کمربند ایمنی در این حادثه جان به در برده بود و آسیبهای متعدد جزئی دیده بود توسط آمبولانس اعزامی به بیمارستان رازی جهت درمان تکمیلی منتقل شد. بنا به گزارش تکنیسینهای اعزامی این خانم ۲۱ ساله به علت شوک حادثه در شرایط روحی نامساعد ( سندرم آسیبهای پس از حادثه) به سر میبرد.

 

دکتر نامدار در پایان بر لزوم استفاده تمام سرنشینان از کمربند ایمنی تأکید کرد.

 

به گزارش ایران حادثه علی فخار سلیمانی مدیر EOC دانشگاه علوم پزشکی قزوین و سرهنگ محمدی رئیس پلیس راهور استان هم در صحنه حادثه جهت نظارت بر عملیات امدادرسانی حضور داشتند یک تیم امدادی از هلال احمر شهر قزوین همراه با ۲ تیم از آتش نشانی در صحنه حادثه در کنار سایر ارگانها به کمک حادثه دیدگان شتافتند.

 

علت حادثه توسط پلیس راهور در دست بررسی است

 

اما شاهدین از عدم توانایی راننده در کنترل خودرو و واژگونی و برخورد با پایه پل حکایت داشتند.