مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 4 آبان 1396

تعرض جنسی فیلمساز حرفه ای به یک مدل معروف + عکس

تعرض جنسی فیلمساز حرفه ای به یک مدل معروف + عکس

تجاوز فیلم ساز به مدل معروف 

تجاوز و تعرض یک فیلمساز مشهور و حرفه اي به یک مدل مشهور در نوع خودش عجیب هست در ادامه می توانید با تعرض جنسی فیلمساز حرفه اي به یک مدل مشهور را دنبال نمایید. 

خبر غوغایی تجاوز یک فیلمساز مشهور به بازیگران حرفه اي و مشهور ، بار دیگر دنیا سینما را تکان داد. فساد اخلاقی بعضی سینماگران اینبار هم سوژه رسانه ها شد

بعد از این‌که بعضی زنان بابت تعرض جنسی از یک فیلمساز شکایت کردند ، چند قربانی دیگر این فیلمساز مشهور نیز دست به افشاگری زده اند.بلافاصله بعد از انتشار خبر ابراز همدردی استون، کری استیونز بازیگر و مدل 48 ساله امریکایی در صفحه توییترش درمورد پیشینه تعرض جنسی این فیلمساز باسابقه دست به افشاگری زد.

تعرض جنسی فیلمساز حرفه ای به یک مدل معروف + عکس

الیور استون که اینروزها در مقام رییس هیات داوری بخش مسابقه جشنواره فیلم بوسان در کره جنوبی به سر می برد، جمعه قبل در نشست خبری این رویداد سینمایی حضور یافت 

تعرض جنسی فیلمساز حرفه ای به یک مدل معروف + عکس

وی در واکنش به اخبار مرتبط به رسوایی هاروی واینستاین ضمن خودداری از محکوم کردن این چهره بانفوذ هالیوود، در ابراز همدردی با او گفت واینستاین زمان سختی را پشت سر می گذارد و تا دادگاهش برگزار نشود درمورد شایعاتی که علیه این تهیه‌کننده سینما مطرح شده،اظهارنظر نخواهد کرد.

اما بلافاصله بعد از انتشار خبر ابراز همدردی استون، کری استیونز بازیگر و مدل 48 ساله امریکایی در صفحه توییترش درمورد پیشینه تعرض جنسی این فیلمساز باسابقه دست به افشاگری زد.

استیونز بازیگر سریال‌هایي مثل «روزهای زندگی ما» و «بورلی هیلز، 90210» در واکنش به ابراز همدردی کارگردان «اسنودن» با هاروی واینستاین در صفحه توییترش نوشت:

«وقتی ماجرای هاروی را شنیدم، یادم افتاد زمانی در یکی از مهمانی‌ها الیور داشت از کنارم رد می ‌شد که بهم دست‌درازی کرد. هردو سر و ته یک کرباس‌اند!» به نوشته «هالیوود ریپورتر» به نقل از استیونز، ماجرای تعرض استون به این بازیگر امریکایی به دهه 1990 برمی‌گردد.

استون تازه فیلم «جی اف کی» را ساخته ودر مهمانی بزرگداشتی که به افتخارش برگزار شده بود،هنگام خداحافظی درحضور تد فیلد تهیه‌کننده مشهور هالیوود و میزبان مهمانی به استیونز تعرض کرده بود.

استیونز در بیانیه‌اي که در اختیار هالیوود ریپورتر قرار داده، مینویسد:

«هزاران علت وجوددارد برای آن که دخترها درمورد این‌جور آزار و اذیت‌ها حرفی نزنند.خدا را شکر که هرگز با الیور استون تنها نشدم.و خوش‌شانس بودم که هرگز با هاروی واینستاین دیدار نکردم.اما متاسفانه، با این تیپ افراد در کارم بسیار سر و کار داشته‌ام.»

استون 71 ساله در نشست خبری جشنواره بوسان در پاسخ به سوال خبرنگاری که درمورد رسوایی واینستاین پرسیده بود، گفت:

«معتقدم باید صبر کرد تا دادگاه این ماجرا تشکیل شود.به اعتقاد من، نظام پارتیزانی حق ندارد انسانی را محکوم کند.او خودش به اندازه کافی زمان سختی را پشت سر می گذارد.زمانی حریف من بود. هرگز با او همکاری نداشتم و درست و حسابی نمی‌شناسمش.

درمورد تمام افراد سینما داستان‌هاي وحشتناکی شنیده‌ام، در نتیجه در مورد شایعاتی که مطرح شده اظهارنظر نمی کنم. منتظرمی‌مانم تا ببینیم کار درست چیست.»

پنج‌شنبه قبل، پلیس نیویورک و لندن خبر بازجویی از واینستاین به تهمت آزار و اذیت جنسی را تایید کردند. بعد از گزارش جنجال‌ساز آزار و اذیت جنسی، جزییات تجاوز واینستاین به سه زن در نشریه «نیویورکر» توزیع شد که نیروهای پلیس امریکا و انگلستان را وارد عمل کرد و باعث شد واینستاین وکیل جنایی رابه تیم وکلای خود افزون کند.

بعد از افشاگری ستاره‌هاي زن هالیوود حاوی آنجلینا جولی و گویینت پالترو، بازیگران جوان‌تر از جمله لیا سیدو و کارا دلوین نیز به صف زنانی پیوستند که علیه تهیه‌کننده معروف هالیوود و مدیر سابق میراماکس تهمت تعرض را مطرح کردند.

اظهارات استون در جشنواره فیلم بوسان در حالی مطرح شد که دریک هفته جدید، تعداد زیادی از چهره‌هاي معروف دنیای سیاست و هالیوود از جمله مریل استریپ، تام هنکس، باب آیگر، کالین فرث، جودی دنچ، هیلاری کلینتون، باراک و میشل اوباما، برد پیت، لئونارد دی کاپریو، شارلیز ترون، کیت بلانشت، جنیفر لارنس و … اعمال واینستاین را محکوم و با قربانیان رسوایی‌هاي اخلاقی او ابراز همدردی کرده‌اند.

مضمون دیدنی دقت آن‌که استون ساعاتی بعد از نشست بوسان، با عقب‌نشینی از اظهاراتش پیامی در صفحه فیسبوکش توزیع کرد مبنی بر این‌که به علت فشردگی برنامه سفرش از شدت و وسعت اتهامات مطرح شده علیه واینستاین مطلع نبوده هست. این کارگردان 71 ساله توضیح داده هست:

«بعد از پیگیری اخباری که تعداد زیادی از نشریات در چند روز قبل توزیع کرده‌اند وحشت‌زده شده‌ام و شجاعت زنانی که قدم پیش گذاشته و سوءاستفاده جنسی یا تجاوز را گزارش داده‌اند تمجید می کنم.»

اگر چه استون به ادعای خودش تا کنون شخصا با هاروی واینستاین همکاری حرفه‌اي نداشته اما چند ماه پیش طرح‌اي مشترک رابا مشارکت استودیوی مستقل «واینستاین شرکت» شروع کرده بود. ماه مه قبل، استون با «واینستاین تلویزیون» قرارداد

همکاری امضا کرد تا ساخت نخستین سریال تلویزیونی کارنامه‌اش تحت عنوان «گوانتانامو» را شروع کند. این سریال قرار هست روایتگر داستان زندانیان، سربازان، وکلا، روزنامه‌نگاران و دیگر شهروندان غیرنظامی باشد که به هر علت سر از مخوف‌ترین زندان امریکا درآورده‌اند.

استون بعد از انتشار پیامش در فیسبوک تاکید کرد با دقت به اتهاماتی که علیه واینستاین مطرح شده هست، تا مشخص شدن کامل ماجرا از ساخت طرح تلویزیونی «گوانتانامو» و همکاری با شرکت این تهیه‌کننده بانفوذ صرف‌نظر خواهد کرد.

بیست و دومین جشنواره فیلم بوسان از 12 اکتبر شروع بکار کرده و تا 21 اکتبر ادامه دارد.

برچسب‌ها: ,
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت