تعرض جنسی وحشیانه به دختر 15 ساله در کلیسا انگلستان

مجموعه : اخبار حوادث
تعرض جنسی وحشیانه به دختر 15 ساله در کلیسا انگلستان

تعرض جنسی وحشیانه به دختر 15 ساله در کلیسا انگلستان 

 

یه کشیش مست و دیوانه به دختر باکره ای به راحتی تجاوز کرد و این به دینش به احترامی کرد در ادامه این خبر شوم تالاب را همراهی کنید.

 

یک کشیش به فریب دادن دختران و کشاندن آن ها به داخل کلیسا و تجاوز به آن ها متهم شده است. این مرد بارها دختران 15 ساله را مورد آزار قرار داده است. کشیش کودک‌آزار انگلیسی به جرم آزار و اذیت دختران به 15 سال زندان محکوم شد.

 

به گزارش پلیس، متهم «تیموتی استوری» 35 ساله قربانیان خود را به بهانه پناه دادن در هنگام بارندگی به داخل کلیسا کشانده و آنها را مورد شکنجه قرار داده است.اطلاعات پلیس حاکی است این کشیش هنگام حملات تحت تأثیر الکل بوده است.حملات در کلیسای سنت مایکل در «بگریویا» لندن صورت گرفته است.

 

 

به گزارش تالاب فیلیپ کیوسی قاضی پرونده می‌گوید: این مقام کلیسا از موقعیت خود سوءاستفاده کرده و دختران زیر سن قانونی را فریب داده و از آنها سوءاستفاده کرده است.با توجه به مدارک موجود در پرونده و انتقادات شدیدی که از این خادم کلیسا شده است وی به 15 سال زندان محکوم خواهد شد.

 

پل هیل، کارآگاه پلیس می‌گوید: تحقیقات گسترده‌ای در این ارتباط انجام داده‌ایم و مدارکی در دست داریم که نشان می‌دهد این متهم قربانیان اینترنتی نیز داشته است.