مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 18 اردیبهشت 1397

حمله یک تمساح غول پیکر به مادر و دختر (+18)

حمله یک تمساح غول پیکر به مادر و دختر (+18)

تمساح 5 متری به مادر  و دختر حمله کرد 

یک تمساح غول پیکر به مادر و دختری در یکی از روستاهای خارج به او حمله کردند . 

دیوالینن وانکار” یک مادر 58 ساله هست که به همراه “کانتا” دختر 19 ساله خود در حالی‌که در کنار رودخانه “ویشوامیتری”در 40 کیلومتری وادودارا، در غرب هند سرگرم شستن لباس‌هاي خود بودند ، با حمله ناگهانی و دور از انتظار یک تمساح چهار متری غافلگیر شدند.

حمله یک تمساح غول پیکر به مادر و دختر (+18)

بنابراین گزارش در حالیکه این مادر جسور پیروز به فرار شد، یک پای دخترش بین دندان‌هاي اره‌اي تمساح عظیم الجثه 4 متری گرفتار شده بود. نجات این دختر 19 ساله در حالی صورت گرفت که تمساح از یک طرف باگرفتن پای قربانی خود نیت کشیدن وی به درون آب را داشت و از طرف دیگر مادر دختر جوان با گرفتن دست‌هاي وی در برابر هدف نهایی تمساح مقاومت میکرد.

دست و پا زدن” کانتا “نتوانست تمساح را از هدف خود پشیمان کند و به ناچار مادر وی با مسلح شدن به سلاح چوبی پس از 10 دقیقه نبرد نفسگیر پیروز به نجات فرزندش شد. این مادر جسور قهرمانانه توانست با وارد کردن ضربه هاي محکم از طریق سلاح چوبی‌اش که یک تخته مختص شست و شوی دستی لباس بود دخترش را از آرواره هاي تمساح چهار متری ، دریک نبرد طولانی 10 دقیقه اي نفسگیر ، نجات دهد.

حمله یک تمساح غول پیکر به مادر و دختر (+18)

حمله تمساح به مادر و دختر 

وانکار می گوید: “من با بهرهگیری از تمام نیروی خود وی را به جلو و عقب حرکت می‌دادم، اما تمساح چنان قدرتمند بود که تلاش من حتی برای جابجایی تمساح به اندازه یک اینچ هم کافی نبود.

“من حتی برای یک لحظه احساس کردم تمساح دختر من را غرق و وی را در مقابل چشمانم خواهد خورد و این تصور ترسناک منتهی به انتخاب اسلحه چوبی ام همچون آخرین تلاش برای نجات جان دخترم شد که در انتها با ضربه هاي پی در پی به سر تمساح پیروز به باز کردن دندان هاي قفل شده تمساح و نجات جان دخترم شدم,.

حمله یک تمساح غول پیکر به مادر و دختر (+18)

به گفته “وانکار” خانواده هاي ساکن روستای وادودارا به علت کمبود آب و نداشتن برق توانا به بهرهگیری از خودرو‌هاي لباسشویی نیستند و برای شستن لباس باید به کنار این رودخانه بیایند.

حمله یک تمساح غول پیکر به مادر و دختر (+18)

تمساحی 4 متری که به مادر و دختری حمله کرد 

بعد از شنیدن هیاهوی این مادر و دختر ، روستاییان با عجله برای کمک در صحنه حاضر و”کانتا” رابه بیمارستان منتقل کردند که به گفته پزشکان خطر جدی محل گاز گرفته شده در پای راست این دختر را تهدید نمی کند. یک افسر حیات وحش گفت: پیش‌تر به روستاییان از وجود تمساح در آب رودخانه هشدار داده بودیم و علایمی را مبنی بر هشدار تمساح نصب کرده ایم.

حمله یک تمساح غول پیکر به مادر و دختر (+18)

به گفته این افسر حیات وحش، “او بطور معجزه آسایی جان سالم به دربرده هست. تمساح هاي این منطقه بزرگ و وحشی میباشند. سال قبل، 6 نفر در حملات تمساح در سراسر وادودارا کشته شدند و بیش از 200 تمساح در رودخانه ‘ویشوامیتری’ وجود دارد.”

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت