خرید و فروش در اینترنت

جنایت وحشتناک فقط بخاطر یک نگاه

مجموعه : اخبار حوادث
جنایت وحشتناک فقط بخاطر یک نگاه

حادثه جنایت وحشتناک فقط بخاطر یک نگاه

گاهی حوادثی رخ میدهد که می توانست اصلا رخ ندهد ولی متاسفانه به سادگی و بی دلیل خیلی از جنایات در کشور رخ میدهد.

 

سر جوان که به خاطر نگاه چپ در جریان یک درگیری مرتکب قتل شده بود در جلسه محاکمه اش به تشریح جنایت خود پرداخت.

 

به گزارش تالاب ، در این پرونده بهزاد متهم است در تاریخ 26 دی ماه سال 90 در جریان یک درگیری دسته جمعی پسر جوانی به نام حمید را با ضربه قمه به قتل رسانده است.

 

جلسه محاکمه متهمان پرونده امروز در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد که در ابتدای جلسه نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: در این پرونده بهزاد 23 ساله متهم به مباشرت در قتل، شرکت در نزاع دسته جمعی و شرب خمر در تاریخ 26 دی ماه سال 90 در خیابان جمهوری می باشد.

 

همچنین آرش 29ساله متهم به مشارکت در نزاع، شرب خمر، تخریب خودرو، مجتبی 20 ساله متهم به مشارکت در نزاع، شرب خمر، ارسلان 22 ساله متهم به مشارکت در نزاع و همچنین مهدی معروف به مهدی روباه متهم به مشارکت در نزاع می باشند.

 

با توجه به اعترافات متهمان و بازسازی صحنه جرم از سوی آنها برای تمام متهمان حاضر در این پرونده تقاضای مجازات قانونی دارم.

 

در ادامه اولیای دم مقتول با حضور د ر جایگاه خواستار قصاص قاتل فرزند خود شدند.

 

قاضی عزیز محمدی رئیس شعبه 71 دادگاه کیفری نیز با تفهیم اتهام به بهزاد از او خواست به دفاع از خود بپردازد که متهم به قتل با قبول اتهاماتش اظهار داشت:ک روز حادثه 3 لیتر مشروبات الکلی خورده بودم و حالت عادی نداشتم.

 

دعوای اصلی میان آرش و مهدی بود و  من به واسطه این دعوا وارد درگیری شدم. با یکی از دوستان مقتول درگیر شده بودم که حمید- مقتول- از پشت سر با ساطور به طرفم حمله کرد من هم با قمه این که  همراهم بود یک ضربه به پهلوی او زدم.

 

بعد هم مهدی سوار ماشین زانتیا شد و به شدت با من تصادف کرد به طوری که در اثر آن هر دو پایم شکست.

 

در ادامه جلسه دادگاه آرش در جایگاه حاضر شد و گفت: روز حادثه من و بهزاد سر کوچه ایستاده بودیم که مهدی و مقتول به بهانه این  که ما به آنها نگاه چپ کرده بودیم با ما درگیر شدند.

 

نمی دانم چه اتفاقی رخ داد که بهزاد با ضربه قمه حمید را کشت.

 

در  ادامه دیگر متهمانم پرونده در جایگاه حاضر شده و به تشریح روز حادثه پرداختند.

 

پس از آخرین دفاعیات متهمان و وکیل مدافع آنها قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

 

برچسب‌ها: