حرف های پدر اهورا پس از اعدام قاتل بی رحم اهورا (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
حرف های پدر اهورا پس از اعدام قاتل بی رحم اهورا (عکس)

حرف های پدر اهورا پس از اعدام قاتل بی رحم اهورا

اعدام قاتل کودک 2 ساله رشتی چند روز پیش انجام شد و بعد از اعدام مصاحبه ای با پدر اهورا انجام شد.

 

حوالی ساعت ۶ صبح امروز م.ق قاتل اهورا کودک ۲ساله گیلانی در زندان لاکان رشت به دار مجازات آویخته و اعدام شد.

 

میلاد قاسمی پدر اهورا ۲ ساله در خصوص اعدام قاتل اهورا گفت: سحرگاه امروز در شرایطی که مادر قاتل و همسر سابق قاتل به همراه عده اي از اعضای خانواده وی در ورودی زندان لاکان رشت برای گرفتن رضایت آمده بودند.

 

خاطرنشان کرد: قاتل در هنگام اجرای حکم هیچ درخواستی برای گرفتن رضایت و بخشش نکرد و بنده شخصاً حکم را اجرا کردم.

حرف های پدر اهورا پس از اعدام قاتل بی رحم اهورا (عکس)

حرف های پدر اهورا پس از اعدام قاتل بی رحم اهورا

 

وی با بیان این که عده اي از مردم که قصد حضور در محل اعدام را داشتند نیز مقابل ورودی زندان لاکان حضور یافته بودند، گفت: در زمان اعدام تنها مادربزرگ پدری اهورا، بنده، وکیل بنده و جمعی از مسئولین زندان و دادگستری حضور داشتند و مادر اهورا و وکیل مادر اهورا نیز در محل اعدام حاضر نشدند.

 

پدر اهورا تصریح کرد: اگر چه تلاش تعداد زیادی از جانب بنده و وکیل بنده برای اجرای حکم در ملا عام صورت گرفته بود تا درس عبرتی برای سایرین باشد، اما متاسفانه بنا به دلایلی اینکار انجام نشد که در آینده دراین خصوص بیشتر صحبت خواهم کرد. آیا کسی می‌پرسد که چرا مادر اهورا در آخرین دادگاه اهورا هم حاضر نشد؟

 

آیا کسی می‌پرسد که چرا در هنگام اجرای حکم اعدام قاتل اهورا در محل اجرای حکم حضور نداشت؟ قاتل اهورا در زندان گفته بود یک شب این بچه ۲ ساله را نیمه شب از خانه بیرون کرده و مادر اهورا هیچ کاری دراین هنگام انجام نداده بود.

 

قاسمی که شرایط روحی مناسبی نداشت در پایان با قدردانی از مردم گیلان و سراسر کشور که با ابراز همدردی دراین مدت این خانواده داغدار را همراهی و پشتیبانی کردند، از عزیزی فر، وکیل خود نیز تشکر کرد.

 


حتما بخوانید:  جزئیات اعدام قاتل بی رحم اهورا کودک 2 ساله رشتی (عکس)


 

گروه حوادث تالاب

جدیدترین مطالب سایت