حوادث عجیب خانوادگی برای بازیکن پیشکسوت پرسپولیسی

مجموعه : اخبار حوادث
حوادث عجیب خانوادگی برای بازیکن پیشکسوت پرسپولیسی

حوادث عجیب خانوادگی برای بازیکن پیشکسوت پرسپولیسی

بازیک پرسپولیس ناصر محمد خانی به تازگنی اتفاقی عجیب برایش افتاده شد است در ادامه با حوادث عجیب خانوادگی برای بازیکن پیشکسوت پرسپولیسی سایت تالاب را همراهی کنید.

 

دزدیدن بازیکن پرسپولیسی و ملی پوش سابق در فرودگاه، که در پرونده قتل لاله سحرخیزان به دست شهلا جاهد همسر صیغه ای سابقش ، نام او بسیار در رسانه ها شنیده میشد ، بار دیگر این بازیکن سابق پرسپولیس را تیتر رسانه ها کرد .بازیکن سابق پرسپولیس و ملی پوش هنگام بازگشت به کشور در فرودگاه توسط خانواده همسر صیغه ای خود ربوده شد و به خانه ای در جنوب پایتخت برده شد.

 

آنها با تهدید و اجبار، این فوتبالیست مشهور را ربودند و چند ساعت در خانه ای زندانی کردند. ماجرا از این قرار بود که شامگاه سه شنبه این فوتبالیست جنجالی و بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس برای خانواده اش پیامکی فرستاد و عنوان کرد که بستگان همسرش او را با تهدید ربوده و قصد دارند به خانه ای در جنوب پایتخت ببرند.

 

در چنین شرایطی خانواده این فوتبالیست راهی اداره پلیس شدند و به طرح شکایت پرداختند. آنها عنوان کردند که جان وی در خطر است و به دلیل اختلافاتی که این بازیکن با همسرش دارد، ممکن است بستگان همسرش بلایی سر وی بیاورند.

 

 

چند ساعت بعد با ثبت این شکایت پرونده ای تشکیل شد و تیمی از مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت راهی مخفیگاه آدم ربایان در جنوب تهران شدند. آدرسی که فوتبالیست معروف در اختیار خانواده اش قرار داده بود متعلق به یکی از بستگان همسر وی بود.

 

وقتی مأموران به مقابل در خانه رسیدند حدود 4بامداد سه شنبه بود که در نهایت با حکم قضایی وارد خانه شدند و با دستگیری 8 نفر از آدم ربایان، گروگان را پس از ساعت ها اسارت آزاد کردند. اما انگیزه آنها از آدم ربایی چه بود؟

 

با آزاد شدن فوتبالیست مشهور و دستگیری گروگانگیران تحقیقات از آنها در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران آغاز شد. عامل اصلی آدم ربایی به مأموران گفت:آقای فوتبالیست مدتی قبل با دختر یکی از بستگان ما به صورت موقت ازدواج کرد. مدتی بعد متوجه شدیم که آنها دچار اختلاف شده اند.

 

به دنبال این ماجرا بزرگان فامیل جمع شدند و با پادرمیانی و وساطت این زوج را آشتی دادند. حتی من هم چندین بار با او صحبت کردم اما این اختلافات ادامه داشت و بحثمان شد. وی ادامه داد:مدتی که گذشت باردیگر متوجه اختلافات آنها شدم به حدی که زن جوان این بار از خانه اش قهر کرد و پیش ما آمد.

 

وقتی از او شنیدم که اختلافات آنها جدی تر شده تصمیم گرفتم شخصا این موضوع را حل کنم. وی گفت:چند روزی که گذشت متوجه شدم آقای فوتبالیست به سفر رفته است. در چنین شرایطی با کمک چند نفر از آشنایانمان نقشه کشیدیم تا پس از بازگشت او، به فرودگاه برویم و با کشاندن وی به خانه ای در جنوب پایتخت هم او را گوشمالی دهیم و هم کاری کنیم که دیگر همسرش را ناراحت نکند.

 

متهم ادامه داد:شب حادثه به فرودگاه رفتیم و چون از قبل زمان بازگشت او را می دانستیم منتظر ماندیم. وقتی از فرودگاه خارج شد به سمتش رفتیم و به زور او را سوار ماشین کردیم. پس از آن او را به خانه ای در جنوب پایتخت بردیم و در آنجا با هم درگیرشدیم

 

به گزارش تالاب غافل از اینکه او به خانواده اش اطلاع داده و چند ساعت بعد ماموران به خانه ام آمدند و دستگیر شدیم. اصلا فکرش را نمی کردم پای پلیس به ماجرا کشیده شود چرا که موضوع کاملا خانوادگی بود. به گزارش ایران ناز ، هم اکنون تحقیقات در این پرونده در دادسرای جنایی تهران ادامه دارد.

 

جدیدترین مطالب سایت