خودکشی وحشتناک بازیگر معروف بعد از لو رفتن رابطه جنسی (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
خودکشی وحشتناک بازیگر معروف بعد از لو رفتن رابطه جنسی (عکس)

خودکشی وحشتناک بازیگر معروف بعد از رسوایی جنسی

خودکشی مارک سالینگ بعد از لو رفته رابطه جنسی ! این بازیگر سرشناس از سال گذشته که ماجرای رسوایی جنسی او آشکار شد به قید وثیقه آزاد است.مارک سالینگ بازیگر 35 ساله آمریکایی که به جرم در اختیار داشتن عکسهای مستهجن کودکان به زندان محکوم شده بود، خودکشی کرد.

 

به گزارش تالاب وکیل سلینگ ضمن تایید خبر مرگ این بازیگر جوان اعلام کرد که پيکر او در نزدیکی خانه اش پیدا شده است. خانواده سلینگ روز پیش ازآن به پلیس مراجعه کرده و از گم شدن او خبر داده بودند.خانواده سلینگ در واکنش به خودکشی او گفتند:«مارک فردی مهربان و دوست داشتنی بود که تمام تلاش خود رابه کار بست تا اشتباهاتش را جبران کند.»

 

در گزارش نخست که از مرگ این بازیگر در پایگاه خبری «TMZ» منتشر شد، تایید شده بود که او با طناب دار به زندگی خود پایان داده است، اما پلیس لس آنجلس هنوز رسما این موضوع را تایید نکرده است.

 

خودکشی وحشتناک بازیگر معروف بعد از لو رفتن رابطه جنسی (عکس)

 

سلینگ ماه اکتبر سال گذشته میلادی به جرم در اختیار داشتن عکسهای مستهجن از کودکان محکوم شد و منتظر اجرای حکم بود. بر اساس حکم دادگاه او باید 4 تا 7 سال را در زندان می‌گذارند و پس ازآن نامش بعنوان مجرم جنسی ثبت می شد.

 

این بازیگر در هر شش فصل سریال «Glee» که سال 2015 به پایان رسید، بازی کرده بود.خرداد ماه سال گذشته بود که خبر رسوایی جنسی مارک سلینگ منتشر شد . “Mark Salling” بازیگر ، خواننده، ترانه سرا، آهنگساز و نوازنده امریکایی به اتهام سواستفاده جنسی از کودکان بازداشت شده است.

 

به گزارش تالاب مارک در ماه دسامبر بعد از این که ماموران فدرال یک مجموعه بسیار گسترده از عکسهای کودک آزاری جنسی روی لپ‎تاپ، فلش و هارد درایو وی کشف کردند، بازداشت شد. علی رغم وجود این عکسهای این بازیگر مدعی بود که در اختیار داشتن این عکسهای منوط بر سوء استفاده از کودکان نیست.

 

به گزارش “آسوشیتدپرس” وی در دسترس اتهام کودک آزاری قرار گرفت ودر صورت اثبات جرم اش به بیش از 20 سال زندان محکوم خواهد شد. مارک با قرار وثیقه 150 هزار دلاری آزاد شده و این در حالی است که وکیل این بازیگر به‌ دنبال این بوده که این بازیگر بدون وثیقه تا روز دادگاه آزاد شود.

 

برچسب‌ها: ,
جدیدترین مطالب سایت
صدای زیبای این آقا حتما شما را شگفت زده خواهد کرد (فیلم)
صدای زیبای این آقا حتما شما را شگفت زده خواهد کرد (فیلم)