مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 23 دی 1402

خودکشی پسر 11 ساله بخاطر خودکشی ساختگی دوست دخترش

خودکشی پسر 11 ساله بخاطر خودکشی ساختگی دوست دخترش

خودکشی بچه 11 ساله

دوست پسر 11 ساله با دخترک باعث مرگ پسر شد.

به گزارش تالاب خودکشی پسربچه 11 ساله باعث ایجاد جنجال بزرگی در رسانه ها شد ! علت خودکشی این پسربچه نیز بسیار غم انگیز هست ! تظاهر دوست دختر وی به خودکشی باعث شد این پسر ، مرگ دوست دخترش را باور کند و دست به خودکشی بزند!

خودکشی پسر 11 ساله بخاطر خودکشی ساختگی دوست دخترش

خودکشی بچه 11 ساله 

تایسون ۱۱ ساله وقتی در یکی از شبکه های اجتماعی عکس دخترموردعلاقه اش را دید که دست به خودکشی زده است، تصمیم گرفت به زندگی خود پایان بدهد.او اما خبر نداشت که این عکس یک شوخی اینترنتی بیش نیست.

حدود 20روز پیش بود که مادر تایسون وقتی وارد اتاق پسرش شد با پیکر حلق‌آویز شده او روبه‌رو شد.آن ها در شهر مارکت ایالت میشیگان کشور آمریکا زندگی میکردند و زن جوان به محض مشاهده این صحنه به کمک پسرش شتافت و ماجرا را به اورژانس خبر داد.

آن روز تایسون 11ساله به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت اما در نهایت تلاش پزشکان برای نجات جانش بی‌فایده ماند و نوجوان 11ساله جانش را از دست داد.

پس از این حادثه بود که علت مرگ پسرنوجوان جنجال بزرگی در رسانه‌هاي ایالات امریکا به‌پا کرد. به گفته مادر تایسون، پسرنوجوان او از مدتی گذشته به دختری 13ساله علاقه‌مند شده و از طریق شبکه‌هاي اجتماعی با او در ارتباط بود. روز حادثه اما، تایسون تصویری از دخترموردعلاقه‌اش دریافت کرد که نشان می‌داد او دست به‌خودکشی زده است.

پسر نوجوان پس از مشاهده این عکس چنان متاثر و ناراحت شد که تصمیم گرفت به زندگی خود پایان بدهد و به همین علت با بهره گیری از طناب خودش را در اتاقش حلق‌آویز کرد اما پس از این حادثه مشخص شد تصویری که دختر نوجوان برایش ارسال کرده بود، جعلی بوده و او قصد داشته با تایسون شوخی کند.

به گزارش آسوشیتدپرس، مادر تایسون میگوید: زندگی پسرم از زمانی تغییر کرد که او مخفیانه از یکی از دوستانش یک گوشی تلفن همراه خرید و دور از چشم ما به عضویت شبکه‌هاي اجتماعی درآمد و با یکی از دخترانی که در مدرسه انها درس می خواند، دوست شد.

من هرگز این دختر را ندیدم اما هربار که پسرم را به مدرسه می‌بردم، وی مرا میدید. با این حال اصلا متوجه نشدم که بین آن ها رابطه دوستی وجود دارد و هنوز از این ماجرا گیج و عصبانی هستم. من از آن دختر شکایت کرده‌ام، به‌خاطر این که شوخی اینترنتی او جان پسرم را گرفت و دلم می خواهد به سزای عملش برسد.

براساس این گزارش، تحقیقات پلیس نیز نشان میدهد که تایسون دقایقی پس از مشاهده تصویر جعلی که دختر موردعلاقه‌اش برای او ارسال کرده بود، دست به‌خودکشی زده و تحقیقات در این اساس ادامه دارد.

منبع :hamshahrionline.ir

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت