مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 24 بهمن 1396

خیانت زن متاهل (پنهان شدن دوست پسرش زیر تخت)

خیانت زن متاهل (پنهان شدن دوست پسرش زیر تخت)

خیانت زن متاهل و قتل شوهر

زن شیطان صفت با نقشه قبلی همسرش رابه کمک دوست پسرش در خواب به قتل رساند. زن که با پسری دوست شده بود و رابطه عاشقانه و جنسی پنهانی داشت تصمیم به قتل شوهر گرفت.

به گزارش تالاب شوهر زن خائن زمانی که به خانه آمد و از شدت خستگی روی تخت دراز کشید با حیله زن و دوست پسر وی که در زیر تخت خواب پنهان شده بود به کام مرگ فرو رفت.

این زن کثیف در جلسه دادگاه خود به دوستی عمیق خود با دوست پسرش اشاره کرد و گفت: رابطه ما به حدی رسیده بود که همه ی متوجه آن شده بودند، ما بشدت به هم دلسپرده بودیم و نمی توانستیم یکدیگر را رها کنیم.

وی در پاره اي دیگر از اعترافات خود در دادگاهی در مصر که برای رسیدگی به این پرونده تشکیل شده است، گفت: همه ی چیز روبه راه بود، حتی بعد از این که مادرم هم متوجه رابطه پنهانی من با این مرد جوان شد اما توانستم با دروغ و فریب به رابطه ام با وی ادامه دهم تا این که شوهرم تصاویر سلفی من و آن مرد جوان را در آغوش یکدیگر دید

و من آن زمان تصمیم گرفتم تا از شر شوهرم برای همیشه خلاص شوم و وی را بکشم تا بتوانم به رابطه با دوست پسرم ادامه دهم.این زن خائن در پایان دفاعیات خود در حالی‌که می گریست گفت: من در آن زمان هوش خودرا از دست داده بودم و نمی فهمیدم که چه کاری انجام می‌دهم.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت